Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknak is van bohócfóbiája?

Másoknak is van bohócfóbiája?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nem elismert betegség de akkor is...

Egyszerűen lever a víz és remeg a térdem ha bohócot látok. Van bennem egy olyan kényszer hogy elfussak és elkezdem szaporábban venni a levegőt.

Nagyon gáznak érzem mert a húgomat cirkuszba kellett vigyem és mikor megjelent a bohóc elkezdtem gyorsan lélegezni és el kellett forduljak.

Anyám meg hogy cukkoljon vett egy bohócos maszkot. Önkéntelenül is elkezdtem sikítani mikor megláttam és aztán röhögtem hogy hogy vagyok ilyen idióta de közben sírhatnékom is volt.


Másnak is van ilyen félelme? (Kérlek normális válaszokat mert nem akarom hallani hogy milyen lúzer vagyok stb)

15/l



2015. szept. 6. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Baratnomnek...eddig sosem voltunk cirkuszba emiatt :D

Linkelhetnek be jobbnal jobb bohocos szivatos videokat, de ma este jo fej vagyok es nem teszem :D

2015. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem őket. Bár nem vált ki belőlem ilyne heves reakciókat, de ha gy mód van rá, kerülöm őket.

20/l

2015. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A bohóc orra sárga, a haja piros. Ezek a harsány, feltűnő és erőszakos színek nem arra vallanak, hogy a gazdája egy kedves ember. Inkább agresszivitást sejtet.

Az idétlensége pedig kritikán aluli.

Teljesen megértem hogy félsz tőle.


Én nem félek, engem nem érdekelnek, nem foglalkozom velük. Szerintem hülye emberek akik bohócként dolgoznak és nem tudtak jobb munkát találni maguknak.

2015. szept. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen fóbia:

Kuloulrofóbia – bohócoktól való félelem (nem csak gonosz bohócoktól való)

2015. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nuvolyna válasza:
férjemnek :-) én is szoktam vele cukkolni :-) ha nem is ennyire erősen.
2015. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mostmár nem érzem magam annyira egyedül ezzel...
2015. szept. 7. 18:27
 7/7 anonim válasza:
Nekem is bohócfóbiám van. Bár nekem gyerekkori trauma miatt. De ne aggódj, sokan félnek a bohócoktól. Nem vagy egyedül! :D
2017. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!