Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha amiatt...

Szerintetek gáz, ha amiatt sírok, mert hiányzik a barátnőm?

Figyelt kérdés

Érzékenyebb lelkű vagyok, mint a többi fiú. Távkapcsolatban vagyunk, de hetente 3 napokat együtt tudtunk tölteni, semmi gond nem volt. Most kezdődik az egyetem, gólyatáborban van..ő neki is hiányzom, hiányzik az otthona, elsírja magát, én sem birom. Most kattant be, hogy mennyire nehéz lesz, félek hogy a távolsàg elszakít minket.

Biztos vagyok benne, hogy ez enyhülni fog, tanulunk mindketten, este tudunk beszélni, hétvége tali...

Na, kicsit elkanyarodtam...szerintetek gáz ha emiatt sírok?


2015. szept. 2. 22:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ismerem magam annyira, hogy tudom, hogy ez átmeneti állapot.


Köszönöm a választ!

2015. szept. 3. 01:06
 12/15 Clark Kent.. ***** válasza:

Úgy legyen! :-)


Minden jót, és szívesen.

2015. szept. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm barátja külföldön él. Ezért jó ha 2-3 havonta látják egymást. Néha ott is eltörik a mécses, de a barátja tartja benne a lelket pedig neki se egyszerű. Ezt vállalták, ez sajnos ezzel jár. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, van ennél nagyobb távolság is amit kibír az ember egy kapcsolatért. Felfoghatod próbaként is, hogy a tiétek vajon mennyit bírna. Egyébként meg kapd össze magad ez nem a világ vége. Szokták mondani, ha egy probléma lehet rosszabb, akkor nincs probléma. Na itt is így van ;)
2015. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gáz lenne, hogy vannak érzéseid? Nem az!

Inkább az a gáz, ha valakinek nem is hiányzik a barátnője.


Egyébként meg ahogy a dalszöveg is mondja: "a távollét olyan, mint a szél. A kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja". Egy valódi szerelem ennyit simán kibír.

2015. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Valamelyest egyetértek Clark Kent.. válaszával.


De, ha egy nő valóban szereti a férfit, akkor szerintem nem ezen fog múlni.


Nyílván nem kell mindenért sírni, mert az nem tesz jót a kapcsolatnak, de lehet, hogy ez a lány pont jól kezelni le, hogy ennyire szereted és még jobban összeköt titeket... szóval szerintem NEM minden esetben igaz az, hogy a férfinak mindig kemény legénynek kell lenni, mert akkor papucs lesz és a csaj dobja.


Ha valóban igaz a szerelem, akkor működik ez sírással és anélkül is.

2015. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!