Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha amiatt...

Szerintetek gáz, ha amiatt sírok, mert hiányzik a barátnőm?

Figyelt kérdés

Érzékenyebb lelkű vagyok, mint a többi fiú. Távkapcsolatban vagyunk, de hetente 3 napokat együtt tudtunk tölteni, semmi gond nem volt. Most kezdődik az egyetem, gólyatáborban van..ő neki is hiányzom, hiányzik az otthona, elsírja magát, én sem birom. Most kattant be, hogy mennyire nehéz lesz, félek hogy a távolsàg elszakít minket.

Biztos vagyok benne, hogy ez enyhülni fog, tanulunk mindketten, este tudunk beszélni, hétvége tali...

Na, kicsit elkanyarodtam...szerintetek gáz ha emiatt sírok?


2015. szept. 2. 22:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Szerintem most én azért sírok, azért érzem ennyire durván a hiányát, mert nem tudom magam mivel lekötni..mindjárt egyetem, el van intézve minden, amit lehet eddig.

Máskor is sírt, sokszor, de akkor nem sirtam el magam, nyugtattam mindig. Most valahogy nem birom, eltörik a mécses

2015. szept. 2. 22:28
 2/15 anonim válasza:
Ha érzékeny vagy nem baj csak lehetőleg ne sírj mások elött
2015. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ő látja, hogy sírok, de meg tud nyugtatni.

Mások előtt nem

2015. szept. 2. 22:34
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj ezzel :)
2015. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindenki szokott sírni.
2015. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, én is elég érzékeny vagyok, valószínűleg én is azt tenném a helyedben..
2015. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ÓÓ de kis édes vagy :D

Nekem őszintén sokszor jól esne ha a pasim emiatt sirna,talán sír és én nem tudom.

Egyeltalán nem gáz.

2015. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Clark Kent.. ***** válasza:

Nem fog tetszeni a válaszom, viszont a te érdekedben leírom.


Emberek vagyunk, tehát érző lények, mégis azt gondolom, hogy nem jó, ha emiatt sírsz. Ezzel ugyanis jelzed a külvilág felé, hogy gyenge ember vagy, másrészt pedig ha ennyi miatt kiborulsz, mi lesz akkor, ha nagyobb probléma köszönt be az életedben, vagy a párkapcsolatodban? Összeomlasz? Egy pasinak tartania kellene magát, nem csak önmagáért, hanem azért is, hogy a párja tudjon rá támaszkodni. Hosszú távon nem hiszem, hogy sokáig együtt leszel avval a lánnyal, ha így folytatod, mert ez felé is jelzi, hogy rád nem igen lehet számítani majd a bonyolultabb helyzetekben, mivel elsírhatod magad, az meg nem férfias.


Szóval azt én javaslom, hogy változtass a mentalitásodon, vagy ha nem akarsz, és ki akarod magad sírni, akkor legalább ne terjeszd, és ne is mutasd mások előtt.

2015. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Először mindig megijedek, ha probléma üt be, de nem sírok, hanem átgondolom a dolgokat. Ha ez sikerült, onnantól tudok tisztán gondolkodni.

Ez amiben vagyok, egy nagyobb bizonytalanság. Nem tudja hogy lesz az órarendje, vàrunk, hogy mi lesz (mert lehet szombaton lesz órája). Abba gondolj bele, hogy hiányzik + lehet még ez is bonyolít egyet a történeten.

Személyekről nem tudok úgy gondolkodni, olyan tiszta fejjel, mint egy munkáról, tárgyról. Mert ÉRZELMEK kötnek valakihez, és ha abban van bizonytalanság, az egy egészen más dolog..

De te nyilván száraz relatív ember vagy, te mindent tudsz hideg fejjel kezelni...irigyellek...vagy inkább nem.

2015. szept. 3. 00:49
 10/15 Clark Kent.. ***** válasza:

Kérdező,


Én a magam részéről egyáltalán nem értek veled egyet, és sem szerintem az érveid sem állnak meg a helyzet magaslatán. Viszont nem fogok veled vitát nyitni, mert nem vitatkozni jöttem ide, csupán válaszoltam a kérdésre, és adtam egy tanácsot. Hogy te mit kezdesz evvel a tanáccsal, az a te dolgod.


Te te sírni szeretnél a barátnőd miatt, és nem is szeretnél ezen az állapoton változtatni, akkor tégy így, sírj.


A te életed, én nem szólok bele abba, hogy mit csinálsz.

2015. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!