Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapesten születtem, de a...

Budapesten születtem, de a szüleim Erdélyben brasovban születtek és ott is nöttek fel dolgoztak román állam porgánkén. Akkor most én mi vagyok? Magyar vagy román?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A "hagy" az nálunk "hadd".
2015. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Román élet, szokás stb.? Azt se tudod mit beszélsz! Melyek azok a nagy román szokások? Érted, beszéled a román nyelvet? Ismered a kultúrát? Ha nem akkor román biztos nem vagy.. De ilyen helyesírással azt se tudom, hogy milyen magyar lehetsz.. Különben pedig, ha te nem tudod, hogy mi vagy, nem érzed, hogy magyar vagy román vagy akkor nem vagy egyik sem igazán, azt érezni kell nem meghatározni papíron!

Ezt írja neked egy magyar nemzetiségű, Romániában (Erdélyben) élő román állampolgár! :)

2016. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!