Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki más is van így ezzel?

Valaki más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy ideje azt tapasztalom magamon,hogy nagyon nehezen szabadulok fel egy társaságban .Pl ha átmegyek egy barátnőmhöz,akkor nagy "szégyenlős" vagyok.Már ott tartok,hogy a boltba ami egy kicsit messzebb van,oda már nem szívesen megyek el.Alapból rohadt nagy a forgalom,és nagyon sokáig ott kell álldogálni mire már adódik egy pillanat amikor biztonságosan átbírok menni az úton!._.

Meg utálok így emberek közé menni,akár boltba megyek,vagy akárhová......az más mikor suliba lesétálok,és ott vagyok emberek közé.:/

Valaki más is van így ezzel?

Esetleg valamilyen tanácsot tudnátok adni?:)



#gfjsd
2015. aug. 29. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
talán nagyok a gátlásaid, és nem vagy megelégedve önmagaddal, és sokat foglalkozol mások véleményével.De az is lehet, hogy egy olyan problémával küszködsz amin csak egy egy pszichológus tud segíteni (nem bántásnak értem, csupán csak tanács/ötlet). Meséld mindezt a szüleidnek is, hátha ők okosabbat tudnak mondani. Amúgy korod-nemed, mert nem mindegy, hogy ezen problémák egy kamaszon vagy egy felnőtt emberen jelentkeznek.
2015. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 eznemlényeges ***** válasza:
Én is így, de azért enyhébben. Tanács: majd kinövöd
2015. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!