Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy vagytok ezzel?

Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Rasszizmus, homofóbia, hasonlók. Én megtanultam felülemelkedni ezeken... Egyformán utálok mindenkit :D
2015. júl. 23. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Míg engem nem bántanak ezek az emberek, addig én sem őket, csak a távolságot tartom meg tőlük. De ezt inkább a cigányokra értem. Ők azok, akik nem tudnak kulturáltan viselkedni, meg a szemed is kilopják. Tisztelet a kivételnek.
2015. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Személy szerint nem ítélek el senkit. De azt ellenzem, hogy hirdessék miszerint, minden ember egyenlő. Igenis érdemeljék ki maguk. Rohangálhatnék egy férfi tangában az utcán, senkinek nem ártanék vele. De senkit nem akarok se provokálni se idegesíteni.


Megszületsz és bármikor elmehetsz onnan ahol vagy, bármikor vállalhatsz más munkát. Ennél több szabadság meg jog nem kell senkinek.

2015. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenki gondol amit akar, úgy gondolkozik és olyan eszméket követ amilyeneket akar.. de amikor ezzel másnak már sérelmet okoz azzal van a baj.. legyen valaki rasszista. oké. dobálja otthon az elefántcsontparti valogatott képét darts tűvel, de ne menjen ki a keletihez agyonverni a menekülteket.. van azoknak elég bajuk is a nagytudású magyarok nélkül is...Homofóbia is egy felesleges dolog..a szexualitása az embernek egy teljesen privát dolog, senkinek nincs hozzá köze.. kb olyan ezért valakit elitélni mint ha valakinek azt momdanád hogy "dögölj meg amiért jobbra fésülöd a hajad és nem ballra".
2015. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de azért a meleges témához még anyit hogy a melegek is benne vannak nyakig abban hogy vannak akik utálják őket..gondolok itt pl a felvonulásokra ahova sokuk provokáló indittatással megy.
2015. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!