Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan találjak magamnak...

Hogyan találjak magamnak életcélt?

Figyelt kérdés
Gondoltam párra, pl elmegyek budhistának, vagy beállok katonának hátha agyonlőnek, esetleg veszek egy lakókocsit ha kijárom a sulit, és bejárom a világot, vagy mondjuk elhelyezkedek a szakmámban ahogy meglessz, vagy elkezdek valami új hobbit, vagy szerzek egy barátnőt, akivel majd megházasodom és leélem az életem, vagy nemtudom olyan sok minden van amit szeretnék csinálni de nemtudok és akármi lessz, nekem még azis jó lenne ha csak simán meghalnék, bármi, és semmi nem történik, olyan mintha minden érdekelne de közben meg semmi sem

2015. aug. 16. 19:58
 1/3 anonim válasza:
Ha annyi lóvéd van, hogy tudsz venni egy lakókocsit és azzal beutazni a világot, akkor kb. bármit megtehetsz.
2015. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs annyi de összetudnám szedni az árát mire leéretségizek, meg ezek inkább csak célkitűzések, nem életcélok
2015. aug. 16. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 1-1,5 millióból azért nem tehet meg bármit
2015. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!