Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől érzed jól magad? Mi az...

Mitől érzed jól magad? Mi az ami végett azt mondod hogy boldog ember vagy?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván olyanokhoz szól, akik boldog embernek vallják magukat.
2015. júl. 5. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor a mentális egészségem rendben van, a többit pl anyagiak megteremtem én. :D A mentális egészség meg elég sok mindentől függ. :D
2015. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha azokkal lehetek, akiket szeretek, vagy ha azt csinálhatom/ehetem/ nézhetem, amit imádok:P

És ez a sok kis apróság boldoggá tesz{=^~^=}

2015. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem egyszer nekem is sikerül elérnem ezt az állapotot. :/
2015. júl. 5. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért, te nem vagy boldog? Mi a baj?:O
2015. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 9gag-ezek
2015. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudod mitől érzem igazán jól magam? Olyan hogy tényleg felhőtlenül boldog vagyok és semmi se érdekel... Akkor hogyha megtanulok egy kimondott sportmozdulatot amit hónapok óta próbálok, és végre sikerül olyan szinten hogy bármikor bármilyen pillanatban meg bírjam csinálni. Akkor érzem jól magam még, ha a zenekari próbán senki se tévesztett és végre sikerült az új számot egyszer jól összerakni. Akkor érzem még magam boldognak ha egy rajzom tényleg jól sikerült az órákon vagy napokon át tartó kínlódás után. Vagy ha tanulok valami újat amiről tudom hogy tényleg több lettem tőle.

Minden mástól ami úgy jó inkább csak kellemesnek érzem magam, nem boldognak. Ilyen például mikor egész nap semmi dolgom, vagy csak gépezés.

2015. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

sok-sok aprosag

meghallgathatok egy jo zenet, latok egy jo filmet, egy kellemes beszelgetes valakivel, ha a csaladommal vagyok es jol erezzuk magunkat, ha latok egy jo pasit, ha sut a nap

multkor peldaul attol voltam iszonyatosan boldog, es attol lattam gyonyorunek az eletet, hogy a sulibol hazafele gyalog jottem, mikozben levendulas citromfagyit ettem es sutott a nap

Szeged annyira szep nyaron hogy nem tudok boldogtalan lenni:D

2015. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
attol vagyok boldog hogy azt csinalhatom amit szeretek es ott elhetek ahol mindig szerettem volna es az eletemet is azokkal oszthatom meg akiket szeretek es ok is szeretnek engem.
2016. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!