Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok könyvet, amiben van...

Tudtok könyvet, amiben van szó a találkozóra hívásról? (mindegy h baráti v randi)

Figyelt kérdés

Ismerősöket már megkérdeztem erről, hogy ők hogyan szoktak programokat szervezni.

Most kíváncsi lennék arra is, hogy tudománnyal mire jutottak :) nem találok erről írást egyelőre, pedig szeretnék. Tud valaki? :)


2015. jún. 18. 20:23
 1/3 A kérdező kommentje:
szóval ilyen hobbipszichológiai-önismereti könyvet keresek, amiben ki van fejtve ez a téma :)
2015. jún. 18. 20:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Találtál azóta? Engem is érdekelne.
2017. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem tudom pontosan. Valószínűleg nem, vagy csak részinformációkat.


Első benyomás c. könyv elég jó, de amikor ezt kiírtam, akkor már olvastam azt a könyvet, szóval nem tudom mi volt a konkrét célom. Az mindenképp ad egy alapot a továbbiakhoz.


Az biztos, hogy egy közös program tervezésekor fontos, hogy ne a kezdeményező fél döntsön, de határozottan mondjon mindenből legalább két infót, és a meghívott ezek közül már könnyen tud választani. Tehát két helyszínt felajánlani, két időpontot, stb..


És ez csak egy módszer. Több ilyen módszer van. Szerintem ilyen módszerekről szóló könyvet kereshettem akkor 😃

Manapság nem érdekel a téma, sajnos 😃

2017. dec. 3. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!