Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam rl találkozóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam rl találkozóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ugyebár szünet van, és lenne egy lány akit nem igazán full randira, de nem olyan full randi lenne ez, hanem egy beszélgetős dolog ahol megpróbálnék kicsit Közelebb kerülni hozzá. Mivel nincs suli ezért nem tudok vele beszélni, ma a suliba nem találkoztam vele, ahol beszélni szerettem volna vele. A mai világban itt a Facebook de nem tudom mennyire illedelmes, elhívni így..

Valakinek van esetleg valami tippje? :)

Előre is köszönöm a segitséget!



2014. okt. 22. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Manapság már nem illetlenség a facebookos beszélgetés. Fel is hívhatnád, de ha eddig nem beszéltetek telefonon akkor nem fog jól kijönni a helyzet. Mondd azt, hogy nincs programod aztán ezért lenne-e kedve valamit csinálni. Ne a tipikus randi dolgokat, hanem mondjuk kirándulni, vagy plázázni, időtől függően. Ha úgyis mennél valahova akkor hívd el. Ha meg sehogy sem akar akkor felejtsd el :)
2014. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!