Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai férfinak nehezebb az...

A mai férfinak nehezebb az érvényesülés?

Figyelt kérdés

Fiatal 18 évesként mondom,ezt hogy a katonaság megszűnésével már lényegében nincs semmi komolyabb beavatási momentum az életünkben ami fizikailag is megjelenne. Nekem ez borzasztóan hiányzik és még most is egy gyenge üres embernek érzem magam aki nem kapott még meg "A" lehetőséget,hogy valami komolyat mutasson meg,komolyat tapasztaljon meg ami megtudja változtatni.

Nektek mi a véleményetek erről? fiatalok/idősek



2015. máj. 3. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Azt gondolom, hogyha van kedved, mehetsz önkéntes katonának. De én köszönöm, nem kérek belőle.
2015. máj. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
látom nem érted... nem feltétlen a katonaságra gondoltam,hanem hogy ma már nincs az az éles meghatározó esemény ami megváltoztat és ami az egyén testét/lelkét is egyaránt igénybe veszi
2015. máj. 3. 00:54
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez a "fejlődő" társadalomnak köszönhető. Én értem a mondanivalót, de nekem sem hiányzik a katonaság. Ha hiányzik az életedből az a bizonyos momentum, tettvágy, akkor keresd meg. Gyengének érzed magad, akkor tegyél ellene, ne azt várd, hogy kötelező legyen és "akkor tuti mennél", mert neked kell a momentum...
2015. máj. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Magyarul szeretnél valami komolyabb változást, de te lusta vagy tenni érte.
2015. máj. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Kondi terembe fizess egy személyi edzőt, aki megmondja hogy mit kell csinálnod.
2015. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez alatt konkrétan a beavatási momentum hiányát érted, akkor annak ott van az első munkahely, saját lakás, család, ezek mind megjelennek fizikailag az életedben. Ha mindezt önerőből meg tudod valósítani, akkor már elégedett lehetsz az életeddel szerintem.
2015. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Bármikor elmehetsz egy kondi terembe

Bármikor elmehetsz és felkészülhetsz egy maratonra

Bármikor (nyáron) átúszhatod a Balatont

Bármikor felépíthetsz egy évi 500 milliós profitú céget

Bármikor bevonulhatsz önkéntes katonának.


Az, hogy te lusta vagy, nem a mi hibánk.,

2015. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod ki akarna éveket elszórni ilyen szinten az életéből.

Simán beleférne iskolai oktatásba, hogy megtanuljuk kezelni a fegyvereket, járműveket.

Eddigi életemet így is a kormány határozta meg, én el tudom foglalni magam, senki ne ossza be az én időmet. Ott kell ülnöm az iskolapadba 8 órát, és nem az a fontos, hogy a dolgozatokat megírd legalább 2-esre, hanem, hogy ott ülj az iskolapadba és ne csinálj semmit. Meg ne is azt tanuld ami érdekel vagy van hozzá érzéked, hanem azt amit soha nem használsz.


Ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy nincs értelme az ilyen látszatmegoldásoknak. Aki gyáva, férfiatlan vagy tutyimutyi kis ember volt az a katonaság után is az lesz. Különben futószalagon gyártanák az Arnold Schwarzeneggereket.

A személyiségeddel tudsz a legjobban érvényesülni.

2015. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az érettségi egy ilyen dolog, de az, aki azon a szinten tart, hogy legyen újra kötelező katonaság, nem hiszem, hogy egyáltalán a közelébe eljut.
2016. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!