Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tudnak jobban érvényesül...

Miért tudnak jobban érvényesülni a pávázó emberek?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok rendes, tisztességes, nem parádézok Iphone-al , BMW-vel, nem mutatok többet mint aki vagyok de úgy érzem, hogy mintha sokszor teljesen jelentéktelen ember lennék. Pedig sokszor van, h ezek a parádézós páva emberek tőlem kérnek kölcsön nagyobb öszegeket, miközben érződik róluk a felsőbbrendűség, mintha csak véletlen lenne hogy éppen századjára is meg vannak csúszva. És az ismeretségi körbe rá úgy néznek mint egy királyra én meg mintha csak egy 100adik senki lennék.

2014. szept. 17. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Mert ez a mai "divat", és aki ezt csinálja az menő.Mindenki más meg le van tojva. Bár megjegyzem ritka undorító látvány mikor egy 40kilós csontváz kefeséróval, meg V nyakú pólóban mászkál.Ha meg még a póló ilyen élénk rózsaszín az meg csak hab a tortán.
2014. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
35F vagyok, de úgy érzem, hogy nem csak a tizen-huszon éveseknél él ez a nagymenő dolog. Nem vagyok egy beszűkült kocka, csak egy átlag ember.És azt tapasztalom, hogy ha valaki nem "menő" akkor semmibe veszik.
2014. szept. 18. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:
tényleg igy van sajnos a helyzet,ki nem állhatom ezt az állapotot és az olyanokat akik hagyják magukat befolyásolni hogy olyanokká váljanak,valóban sikeresebbek de engem az vigasztal hogy inkább vagyok átlagos de belső értékeket figyelembe vevő,másokkal tiszteletteljes ember mintsem egy sikeres de beképzelt nagymenő.Legyünk büszkék azokra a szerencsés tulajdonságainkra hogy nem közéjük tartozunk.Az viszont nagyon bánt hogy ök könnyebben is találnak munkát,kapcsolatokat stb,mert ugymond ilyen a társadalmi elvárás.Médiából sugárzik elsősorban a rengeteg hülyeség hogy ha szép vagy menő gazdag vagy stb akkor ezt meg ezt is eléred megkapod megteheted stb,és ez borzalmas,visszataszító:(
2014. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!