Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állnak mellém az üres...

Miért állnak mellém az üres parkolóban?

Figyelt kérdés
Ha megyek nagybevásárolni akkor direkt a bejárattól 500 m-re állok meg a kocsival, ahol a környéken egy db kocsi sincs. Mire kijövök sokszor előfordul hogy ott van a több ezer üres hely, de valaki mellém áll. Ráadásul olyan közel hogy vagy nem tudok bepakolni az anyósülésre vagy alig tudok beszállni a vezetőülésre. Annyira szeretném megérteni ezeket az embereket...
2015. márc. 30. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hehe. :)

Én is ugyanezt vettem észre, valamelyik nap még rám is vágta az ajtaját egy vénlány, de csak nézett bociszemekkel, azt nem mondta volna, hogy bocs...

Csak utána vettem észre, hogy lejött rendesen a festék az ajtóról.

Én emiatt állok messzire mindenkitől, de még így is mellém áll valami idióta.

2015. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Pedig egyszerű, az ember társas lèny, ösztönösen biztonságban èrzi magát vagy jelenleg autóját egy fajtársa mellett, vagy legalábbis nagyobb biztonságban mintha egyedül lenne a semmi közepèn.
2015. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az ember társas lény és ez tudat alatt ilyen dolgokat okoz...
2015. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mert biztosan egyszerűbb valamihez igazodni, mint a nagy semmi közepére állni.

Biztos tudat alatt bennük van, hogy nem véletlenül állnak már ott más autók, biztosan jó hely :)

De lehet, hogy csak őket nem zavarnak mások :)

2015. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokott eltűnni az ember kocsijából az autórádió meg a benzin.
2015. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hány helyre parkolsz egyszerre?

A férjem akkor szokott nagyon ráállni másokra, mikor egyértelműen látszik, hogy az illető nem tudja becélozni az autóját két vonal közé. A vicc az egészben, hogy a férjem még így is képes vonalon belül maradni :D

2015. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tecel nekijek
2015. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Szivemből szóltál haver.


Velem is ugyanez van, oda állok a puszta közepére bazm eg az óperenciás tengeren is túlra és oda áll mellém valami büdös gyökér hogy az ajtót se tudom kinyitni tőle.


Én is kiváncsi vagyok rá hogy mi az az erő ami ráveszi azt az ostobát hogy oda álljon, és vajon mit gondol amikor megcselekszi ezt a lépést.


Úgyhogy a következő ilyen alkalommal oda is megyek a vevőszolgálathoz és mikrofonba kihivatom az embert hogy a saját érdekében fáradjon autójához.

És akkor kikérdezem részletesen hogy mi volt az a dolog ami rávette őt erre a cselekedetre mert ez egészen biztosan nem normális dolog.

2015. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem így egyszer még meg is nyomták az autómat! Tök egyedül álltam a parkoló tök üres részében és valami barom így is belement. Pedig pont azért állok külön, hogy az ajtónyitogatós meg célozni nem tudós szerencsétleneket elkerüljem..
2015. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindig azt gondoltam, hogy azok állnak messze, a semmibe, akik nem tudnak beállni két autó közé :D

Én inkább megyek az autók közé, és így sem szoktak megnyomni és rám nyitni, és én sem másokra. Ha kell, akkor kimászom, de nem vágom rá másra az ajtót. :)

2015. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!