Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha egy lány szeret...

Miért baj, ha egy lány szeret eljárni, vásárolni? 17L

Figyelt kérdés
Szeretek a barátaimmal vásárolgatni, csak ücsörögni egy kávézó teraszán, "semmittenni" így hétvégén, és párszor kaptam már emiatt rosszmájú megjegyzéseket.

#vnwv
2015. márc. 7. 13:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem tudom, engem nem zavar.
2015. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%
Ha minden hétvégén vásárolgat, az tényleg zavaró, de maga a kikapcsolódás nem.
2015. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És? Te életed azt csinálsz amit akarsz. Attól mert másnak nem tetszik ha neked jó akkor miről beszélünk?
2015. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:
6%

nem baj

csak az irigység beszél belőlük

2015. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Látom sikerült megtalálni a megfelelő kategóriát a kérdésednek.


Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2015. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mert valószínűleg két kézzel szórod a pénzt, felesleges holmikat (101.-ik cipő, táska) veszel magadnak. Meg azok a csajok akik szeretnek vásárolni, általában nem is túl intelligensek.
2015. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

de utálom ezt...én meg is hallnék ha a városban ülnék egy kávézóban, egy kávé mellett, hallgatva a madarak csicsergését, a város zaját, az emberek moraját, miközben látom, hogy a többi életvidám, boldog, rendszerezett életű, normális emberek, élik a megszokott boldog és szeretetben teljes életüket, míg én a kopár, sivár, nyomorult, egyhangú, monoton, elcseszett, depresszív, mély apátiás életemet koptatom, szenvedve, sikertelenül, élet és bármilyen cél, vagy tenni akarás nélkül.... -.-


inkább kávézok itthon, egyedül. -.-

2015. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha valaki elmegy vásárolgatni, ha a saját pénzét költi.
2015. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azt látják, hogy egy 17 éves 2 kézzel szórja anyuciék pénzét, véleményt nyilvánítani meg mindenkinek szabad.
2015. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem két kézzel, de szerintem az, hogy érdekel a divat, még nem jelenti azt, hogy buta is lennék.

És kinek a pénzét költsem, ha nem a szüleimét, ha csak nyáron tudok dolgozni, amit viszont félreteszek, hogy legyen tartalékom érettségi után?

2015. márc. 7. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!