Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon idegesítem az illetőt?

Vajon idegesítem az illetőt?

Figyelt kérdés
Ha élőben beszélgetek az illetővel, olyankor tök kedves. Ő keresi a társaságomat, és nem hiszem, hogy ezt bármi különösebb okból tenné (nem szokott szívességet kérni stb.) Ő szokott odahívni, utánam szólni, ha nem veszem észre stb, nem én akaszkodom rá. De face-en mindig úgy érzem, hogy nem akar beszélni, meg hogy idegesítem. Ilyenkor mi az igazság? Ha megemlítem, hogy elmehetnénk valahová, azt mondja jó, de nem ír vissza, vagy csak röviden, és nem lesz belőle semmi. Elhiszem, hogy elfoglalt (ezt szokta mondani), de egy kb. 2 hónapja neki bemutatott közös ismerőssel több programja van, és több közös fotója. (Nem, nem azt tartom a barátság alapjának, hogy hány fotójuk van Facebookon, és nem is erre hajtok, de nyilván, ha valakivel van fotód, akkor egy helyszínen tartózkodtatok önszántatokból, a sulin kívül.)
2015. febr. 20. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen nem lóg a Facebook-on? Vagy úgy van vele, hogy minek írogasson olyannak, akivel nap mint nap találkozik.

Én is rühellek facebook-on üzeneteket írni azoknak, akikkel egyébként sűrűn találkozom, mi a francnak? Azoknak írok, akik messze laknak és nincs lehetőségünk találkozni vagy nem sűrűn. És halálra idegesít, ha olyan "zaklat", aki két saroknyira lakik vagy olyan, akivel egy helyen dolgozunk.

2015. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, de épp erről van szó. Már 1 éve nincs közös óránk, elkerüljük egymást a suliban, és más városban lakunk.
2015. febr. 20. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!