Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy bátrabb...

Mit csináljak, hogy bátrabb legyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja a suliba belém kötött egy nyomorék r@banc,azóta engem szemel ki mindenhol, embereket uszít rám minden hazugsággal és folyamatosan beszólogat minden nap. mivel én nem vagyok az a veszekedős fajta, nem tudom hogy hogyan ugorjak neki szóban, még ha be is szólok neki, azt sem nagy hangerővel teszem, ezért nem fog fel belőle semmit.pontosabban félek veszekedni! mit csináljak, hogy hangosabban veszekedhessek vele és lekoptassamn? mit csináljak, hogy erőt szedjek magamon és bátorítsam magam ezen az önvédelmi téren?

2015. febr. 15. 04:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Járk küzdősportokra, és minden este/reggel próbálj felkészülni az ilyen helyzetekre.
2015. febr. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen én is ilyen voltam, mára meg már idősebb koromra eljutottam oda, hogy csak az ilyen helyzetekre vagyok kihegyezve néha. És ez nem jó.

Ezért olyan formában próbálom kerülni a konfliktust, hogy nagy ívben tojok az ilyen helyzetekre.

Nem lehet túl értelmes valaki a zaklatód, de ha az ő szintjén vágsz neki vissza nem túl hatékonyan, az további harchelyzetet szül.

Vagy nyilvános megszégyenítés, amikor egyedül van, több emberrel jól ráijesztve, vagy odamész hozzá, és kerek perec megmondod neki, hogy pofán lesz csapkodva, ha nem hagyja abba.

2015. febr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a ri..banc nő? Mert azokra szokták mondani. Az a kérdés, pontosan mit mondott,mi nem tetszett neki, de humorral is felfoghatod, és akkor rögtön kihúztad a méregfogát a dolognak. Ha azt látja, hogy téged hidegen hagy, amit mond, vagy azt válaszolod rá, hogy igazad van, szerintem is ilyen vagyok, nem nagy ügy, vagy valami hasonlót, akkor leszáll rólad, sőt még szimpatikus is leszel nála.
2015. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az önirónia is hasznos lehet. Ha te mondasz magadra - persze csak humorból - negatívat. Például: hát igen, én már csak egy ilyen alak vagyok, de megpróbálok fejlődni. És ne vedd fel!! ez a lényeg.
2015. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!