Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek bátrabb, beleval...

Hogyan legyek bátrabb, belevalóbb?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves srác vagyok.Valójában nem olyan vagyok egyedül mint társaságban.Itthon a hatátozott,jófej fiú vagyok és eként az emberként próbálNÁM élni az életem de ha társaságba kerülök akkor 1-2-re egy értéktelen,félénk kiskölyökké válok és folyamatosan meg akad a szavam ha beszélnem kell valakivel.Sajnos nincsen életem.Folyamatosan leszóltak,semmibe vettek a félénk és zavart személyiségem miatt az emberek...Gördeszkázok de nagyon félek mindenkitől(nagyon jófejek és kedvesek de nem merek megnyílni köztük).A tehetségem megvan a sporthoz de a társaságban nehezen bontakozok.Mit tegyek?!
2014. dec. 31. 01:01
 1/3 anonim válasza:
1, Mivel te is szereted a gördeszkázást, mint a többi srác, ezért máris van közös témátok. Ha megismernéd őket
2014. dec. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

(bocsi lemaradt a szoveg fele :D) Ha megismernéd őket rájönnél, hogy elég sok közös van bennetek. 17 eves vagyok (ismerem az érzést)

2, Ha otthon ilyen jól elvagy, akkor próbald meg ugyan azt az érzetet átvinni a külvilági életedbe!

3, A gördeszkázás nagyon király dolog! Csak így tovább :D

2014. dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)!
2014. dec. 31. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!