Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti válaszoltok itt az üzenetekre?

Ti válaszoltok itt az üzenetekre?

Figyelt kérdés

Sokáig elolvastam őket, válaszoltam nekik, de igazából mostanság kitörlöm olvasás nélkül. Mert ezeket kapom:

- a kérdés folytatása, mintha személyes tanácsadó lennék

- jössz camozni, szexeljünk stb...

- káromkodások, szidások, mert nem ért velem egyet


Persze, voltak normálisak is, de tudtommal a kérdés feltevés, és ott a válaszok vannak arra, amire tényleg van ez az oldal.


2015. jan. 26. 22:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A válaszaim nem szexuálisan túlfűtöttek, egyszerűen csak válaszolok a kérdésre.
2015. jan. 26. 22:30
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát biztos olyat ír a kedves kérdező amivel felingerli szegény kisfiúk fantáziáját
2015. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam válaszolni rájuk. Az esetek nagy százalékában normális hangvételüket kapok.
2015. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ismerős.

Csak hogy az előbbire hadd reagáljak: én is írok a szerelem, szex kategóriába és egy olyan kérdésnél, miszerint terhes lehet-e egy fiatal lány és válaszolok, hogy igen/nem, már akkor kapom az üzeneteket, hogy szexchat? Van barátom? Mit szólna ha kikötözne és addig hágna (nem ezzel a szóval), amíg agyrázkódást kapok (stb). Biztos provokatív volt a válaszom :D

Egyébként elolvasom, ha normális, akkor válaszolok ennek megfelelően, ha a fentebb említett példák egyike, akkor csak annyit írok, hogy "köszi, nem", majd ha folytatja, akkor letiltom.

2015. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én szoktam válaszolni, de épp ma töröltem ki egyet olvasatlanul. Rosszra számítottam, de a tárgyból ítélve nem az volt,pár napja kaptam.
2015. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

csak akkor ha érdekes.

amit a legjobban utálok,hogy a kérdéshez leírok egy részletes,kivesézős,mindenre kiterjedő választ,erre ír privátot az idióta és megkérdezi még egyszer ugyanazt mintha nem is írtam volna le azt ami őt érdekli.

régebben szétoltottam az ilyeneket privátban,de manapság már törlöm a fenébe.

2015. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én mindig elolvasom az üzeneteket, legfeljebb röhögök egy jót. Viszont ritkán válaszolok mostanában.
2015. jan. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én általában elolvasom őket, de már csak ritkán válaszolok. Ugyanazokkal találkozom általában, mint a kedves kérdező. A kedvenceim azok, akik elkezdenek okoskodni és mindenféle alap nélkül analizgálgatni a kis üzeneteikben, mintha bármit is tudnának rólam. Na azoktól a falra szoktam mászni. :D


Egyébként a kérdezőnek igaza van. Én úgy is kaptam szexuális tartalmú üzeneteket, hogy nem is járok a szex, szerelem témakörbe. Egyszer pl. válaszoltam egy ártatlannak tűnő kérdésre a szépség témakörben, miszerint nem fog-e fázni az illető télen ha szoknyát vesz és vastag harisnyát. Na onnantól kaptam a harisnyafetisiszták leveleit, pedig csak annyit írtam, hogy én is járok így és nem fázom. (@_@)

2015. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A vicceskedő "de ezt ne töröld ki, olvasd el" témájú üzeneteket abba lehetne hagyni.
2015. jan. 27. 12:42
 20/20 A kérdező kommentje:

18: Pont tegnap jártam így, megírtam, hogy van harisnyám, erre az összes harisnya fétises rám írt... pfff

Akkor döntöttem el, hogy el se olvasom.

2015. jan. 27. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!