Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti válaszoltok itt az üzenetekre?

Ti válaszoltok itt az üzenetekre?

Figyelt kérdés

Sokáig elolvastam őket, válaszoltam nekik, de igazából mostanság kitörlöm olvasás nélkül. Mert ezeket kapom:

- a kérdés folytatása, mintha személyes tanácsadó lennék

- jössz camozni, szexeljünk stb...

- káromkodások, szidások, mert nem ért velem egyet


Persze, voltak normálisak is, de tudtommal a kérdés feltevés, és ott a válaszok vannak arra, amire tényleg van ez az oldal.


2015. jan. 26. 22:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Vagy még a perverz emberek, hogy küldjek harisnyás, melles, puncis képet :D
2015. jan. 26. 22:06
 2/20 anonim ***** válasza:
A normálisakra igen.
2015. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak a normálisakra válaszolok :)

De volt olyan hogy szépen elküldtem a fenébe az illetőt..

2015. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazából már annyira kevés normálist kapok, hogy már törlöm őket olvasatlanul. Pedig sokat segítettem szívesen.
2015. jan. 26. 22:16
 5/20 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben átérzem.
2015. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Meg múltkor írtam valakinek a kérdése alá, erre privátba elkezdett kérdezgetni, amikor meg írtam, hogy az oldal való erre, hogy más is tanulhasson belőle, még én voltam a köcsög -.-'.
2015. jan. 26. 22:21
 7/20 anonim ***** válasza:

Én 8 éve vagyok az oldalon, de még soha nem kaptam szexuális tartalmú levelet.....

Szerencsére normális leveleket kapok, de kaptam már befektetési tanácsadással kapcsolatot leveleket, az RTL keresett a Dr. Tóth című műsorába embereket, és engem is megkerestek itt....., pénzt is kértek már tőlem....

Összességében, azért több a normális.

2015. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én szinte naponta kapok. Válaszolok egy kérdésre a szex, szerelem részben, és a tinifiúk rögtön betámadnak. Azt se tudják hogy nézek ki, de ajánlkoznak fel :D
2015. jan. 26. 22:23
 9/20 anonim ***** válasza:
szex, szerelem? Igen, ott bizony ha válaszolgatsz, szinte mindennapos az ilyen. Egyébként nem.. :) Akik nem kapnak furcsa üzeneteket, azok gondolom nem sűrűn látogatják azt a kategóriát.
2015. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Általában olyan üzenetet kapok, amilyen válaszokat adok. Ha a válaszaid szexuálisan túlfűtöttek, akkor ne csodálkozz ezen.
2015. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!