Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idén mely ismerősötök és...

Idén mely ismerősötök és rokonotok ajándékozott Nektek és mit? Illetve mit kaptatok Karácsonyra?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl hosszú lenne felsorolni. Szűkebb 12 fős családdal szoktunk ajándékokat cserélni.


Többnyire piperecikkeket kaptunk, édességet, pénzt

2014. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az egyik nővéremtől kaptam egy sapkát és sálat, másiktól egy telefontokot, az egyik barátomtól egy számomra dedikáltatott könyvet, egy csoporttársamtól meg egy hógömböt, de sajnos a tesóm eltörte.
2014. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szűk családi körben tartjuk a szentestét, 25-26-án szoktak vendégek jönni. Nagyszülők, keresztszülők, egyéb rokonok.

Mit kaptam? Könyveket, belebújós sálizét, piperecikkeket, egy külső winchestert, olajfestékeket (grafikus-festőművész vagyok). Bécsi adventi vásárban is voltunk, melyet szüleim fizettek. Tőlük ezt kaptuk.

2015. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Karácsonykor...

...kaptam: sminket, könyvet, fülhallgatót, fülbe valót, társast.

...adtam:Bátyámnak:hajzselét, Nővéreimnek: csokit és szemceruza hegyezőt, stb.

2015. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!