Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legvacakabb,...

Mi volt az eddigi legvacakabb, vagy viccesebb ajándék, amit kaptatok karácsonyra?

Figyelt kérdés

(ide még nem jött a Jézuska, csak kíváncsi vagyok)


Sógornőmtől kaptam tavaly egy elektromos kacsát, ami előtt ha elmegyek, irtó hangosan elkezd hápogni.



2014. dec. 24. 17:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Persze nem az ajándékozás a fontos, de nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. :)
2014. dec. 24. 17:13
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Üveg pezsgő..


Sosem iszom..


Odaadtam 1 csövesnek az aluljáróba.

2014. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm egy kabátot kapott. A rokona buszsofőr, és mondta, hogy valaki fent felejtette a buszon, és nem jelentkezett érte. :D
2014. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

(másik 86-oas)


Anyósomtól egy "gyönyörű" csipkés, mintás, mamut méretű hatalmas rózsaszín mama-bugyit, amibe kb 3-szor minimum beleférek. Győzködött, hogy próbáljam fel, amit persze nem tettem meg.

2014. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy beltéri szökőkutat... :D Cserepes metélőhagymát. :D Bár a metélőhagymát szülinapomra kaptam. :D
2014. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Egy zenélő doboz, amit ha kinyitsz, angyalkák bújnak elő, kb. 18 lehettem akkor és az ajándékozó teljesen komolyan gondolta. Mindenesetre a gesztust értékeltem.
2014. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

inkább a családom figyelmetlensége volt számomra sértő 1 bizonyos karácsonykor.

persze nem tettem szóvá,mert a szándék a fontos és ezt értékelem,de azért erősen elgondolkodtatott.

nem nagy dolog,annyi az egész,hogy híresen nem szeretem a viszkit,felfordul tőle a gyomrom.

ha rövid akkor jéger,vodka a kedvencem,de egy fütyülőst vagy vilmost is szívesen megiszok alkalomadtán.

és azon a bizonyos karácsonyon kaptam vagy 6 üveg kisebb nagyobb kiszerelésű viszkit:(

2014. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogyókúrás receptek könyv az anyóstól (akkor kb. 45 kg voltam).
2014. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Én kövér voltam még gyerekként is, egészen tavalyig, azóta lefogytam, de nem tavaly volt ez, hanem jóval előtte pár évvel, kb 4-5 éve kaptam a volt sógoromtól egy fogyókúrás kanalat ami annyiból állt hogy díszdobozba volt és benne volt egy kanál közepén egy hatalmas lyuk volt, ő persze poénnak szánta meg persze edzésterveket is adott hozzá hogy fogyjak le, ugyanakkor 16 éves fejjel értékeltem a gesztust és azt is hogy csak poénnak szánta mert ő ilyen ember, de ugyanakkor sértő is volt főleg hogy ki is nevettek, nem fejezte ki érzéseimet, de akkor nagyon megbántott ezzel a húzással, az akkori barátnőm akivel másnap este ünnepeltünk kettesbe meséltem és mutattam neki, ő meg egyből felpattant vette a kabátját és mondta hogy átmegyünk hozzánk és úgy leordítja a fejét hogy abba belegebed. Persze lenyugtattam a barátnőm ilyen nagy szájú, enyhén indulatos lány volt, és ő akivel jóba volt azt mindenáron megvédte, ahogyan engem is. De lenyugtattam őt, de akkor is ez bántó volt.

Viszont a legviccesebb ami béna volt de annyira hogy szinte már tetszett az egy távirányítós autó volt, és azt azért kaptam a tesómtól hogy az akkori barátnőmet tudjam ijesztgetni hogy egy hatalmas plüss patkányba rejtem az autót és spontán meglepem vele, mert akkor pár hónapja volt hogy egerek voltak a házba és amikor a barátnőmmel TV-ztünk és elszaladt a szoba közepén egy egér a barátnőm úgy sikított meg hisztizett hogy az vicces volt, és én folyton ezzel piszkáltam hogy egy élethű gumiegeret teszek valahová, és folyton megijed tőle :D És akkor ezzel szórakoztunk jó pár napig, mindig bevette a barátnőm, akkor álltam le vele amikor jött ki a fürdőből egyszál törölközőbe és annyira megijedt hogy csapkodni meg kapkodni kezdett leesett róla a törölköző, megcsúszott elesett és be is verte a fejét ott feküdt meztelenül, ami szegénynek elég megalázó is volt hogy a nővérem előtt meg apám is látta őt egy szál semmiben sajnos meg ugye a bevert feje is rosszul esett neki. Na akkor picit elszálltam magamtól és bocsánatot kértem tőle, és akkor megszabadultam a játékszeremtől. Odaajándékoztam a szomszéd kisgyereknek aki persze nagyon örült neki.


De így poénnak jó volt ameddig nem lett baj belőle.

2014. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholista, elmebeteg nagybátyámék, akikkel nem valami gyakran találkozunk(jelenleg 4 éve nem beszéltünk velük), egyszer régebben beállítottak hozzánk karácsonykor, tök hívatlanul, egy üveg üdítő, vagy egy zacskó chips nélkül. Az egyetlen amit hoztak az egy ajándék volt(az egész családból csak nekem hoztak ajándékot, bár nem tudom mivel érdemeltem ezt ki), egy kb. 1 méteres, csapzott, szemel láthatólag régi, kopott, cigitől és alkoholtól bűzlő, koszos, félszemű plüssmackó. Ekkor voltam 15 éves, szóval a macis korból úgy ár kinőttem, meg amúgy is... Olyan büdös volt, hogy muszáj voltam kidobni. Később egy másik rokonomnak meséltük ezt, aki mondta, hogy tudja melyik az a mackó, mikor kint volt a nagybátyáméknál, akkor a kutyaházban látta, mivel az a kutya játéka volt.
2014. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!