Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz hogy...

Szerintetek nagyon gáz hogy enm kaptam karácsonyra semmit?

Figyelt kérdés
már pár éve nem csak karácsonyra, hanem szülinapomra se kapok semmit, és mikor kérdezték osztálytársaim rutinból rávágtam hogy semmit ... nagyon szegények vagyunk épp hogy ételre van pénzünk
2014. jan. 7. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát, alapvetően nem gáz. Másrészt meg valami apróságot azért lehet. Pl kedvenc kajádat csinálni. Vagy valahogy a kedvedben járni kicsit.


Esetleg te is megpróbálhatsz ezen változtatni ezen. Ha valaki másnak van valamije adj neki valamit, ami nem kerül nagyon pénzbe.

2014. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vagy akár mondjuk egy apró csokit venni.
2014. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 8 éves korom óta nem kaptam semmit és most 21 vagyok. Én nem tartom gáznak, miért lenne az?
2014. jan. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem is fontos az ajándék, többet ér az együtt töltött idő.
2014. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem az ajándék a lényeg.Ez csak egy idióta szokás,hogy mindenben meg kell felelni,drága ajándék,karácsonyi bevásárlás,idegeskedés...pont hogy nem erről kéne szólnia.
2014. jan. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"magyon szegények vagyunk épp hogy ételre van pénzünk"

Meg internetre. :D :P

2014. jan. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
az internet már alap kiadás. így keresel munkát. így találod meg a legolcsóbb beszerzését valaminek. inkább spórolnék a kaján, minthogy lemondjam.
2014. jan. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mért lenne az? én se kapok semmit semikorsem. söt még a szülinapomon se köszönt fel senki. na erre varjál gombot! na de ök elvárják hogy én adjak meg ilyenek! na ez milyen?
2014. jan. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, fontosabb az, hogy ha együtt van a család szeretetben. Hidd el, sokak sok mindent megadnának ezért. És mit ér a legjobb ajándék, ha otthon egész nap megy a perpatvar, veszekedés, ordibálás...
2014. jan. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Én sem kaptam semmit, karácsony annyi volt hogy sütöttünk egy kis sütit azokból amik itthon voltak. (nem éhezünk de nem igazán van pénz plusz költekezésre) Nem érzem azt hogy el lennék hanyagolva. Néztünk filmet és örültünk, hogy legalább itthon vagyunk és nem kell szaladgálni. A karácsonyban a legjobb a pár nap nyugalom. Ha nincs ajándék, attól még lehet kellemes, de ha a család veszekszik, azon semmilyen ajándék nem segít.

Egyébként én sem veszek másoknak karácsonyi ajándékot. Év közben ha van egy kis pénzem akkor veszek mindenkinek valami apróságot vagy meghívom őket egy forró csokira. Inkább gyakran adok kicsi dolgokat, a pénztárcám is jobban jár és tudják hogy nem azért adom mert épp most illik.:)

2014. jan. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!