Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz hogy...

Szerintetek nagyon gáz hogy enm kaptam karácsonyra semmit?

Figyelt kérdés
már pár éve nem csak karácsonyra, hanem szülinapomra se kapok semmit, és mikor kérdezték osztálytársaim rutinból rávágtam hogy semmit ... nagyon szegények vagyunk épp hogy ételre van pénzünk
2014. jan. 7. 00:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk szegények,sem gazdagok,inkább a kettő között,mégis kb 7 voltam amikor utoljára ajándékot kaptam.Sem szülinap,sem karácsony,sem névnap,sem bizonyitványra.De engem nem zavar.:)
2014. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ne tartsd annak. Én kaptam egy kis ajándékot, és persze jól esik, de minden ajándéknál többet érne nekem, ha ilyenkor mindenki nyugodt lenne és szeretnénk egymást, legalább ekkor elfelejtenénk a gondokat és mindenki örömmel készülne az ünnepre.


Szülinapomkor egyébként nekem annyi van, hogy tortát süt mamám, meg van, hogy kapok virágot is, bár azt inkább névnapomkor szoktam. De szülinapodkor ti is össze tudtok dobni egy tortát, nem nehéz és ki lehet hozni olcsón is.

2014. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia. :) Szerintem egyáltalán semmi gáz nincs abban, hogy nem kapsz mindíg ajándékot. Sajnos ilyen a helyzet, elég sokunknál így van. Mi sem vagyunk valami pénzesek, de mégsem szényenlem. Igaz, Te nem írtad azt, hogy szégyenled, én csak mondom, mert elég sokan szégyenlik. Egyenlőre így van, de bízzunk a szebb jövőben. :)
2014. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem gáz hanem inkább szomorú. A karácsony a szeretet és a törődés ünnepe. Ha nem is mindenkinek de a gyerekeimnek akkor is előkerítek pár ajándékot ha a számtól kell megvonnom az ételt. Miért? Mert a szívem szakad meg ha azt látom hogy a karácsonyi mítosz,legyen az jézuska vagy mikulás,nem gondolt rájuk. Mert azt akarom hogy amíg kicsik higgyenek egy varázslatos világban.
2014. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!