Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomtól karácsonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borcsa:D kérdése:

A barátomtól karácsonyra kaptam 35000 F. mit vegyek rá ami maradandó is?

Figyelt kérdés
?
2013. dec. 29. 18:17
1 2
 1/12 Galaxis. ***** válasza:
100%
ez ám a kapcsolat kérem szépen!! :D
2013. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi a probléma?
2013. dec. 29. 18:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyél valami jó minőségű szexi ruhát. Szerény személyem annak örülne a legjobban. :D
2013. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
felcsatolható műfäszt :DDDD biztos sokára kopna el, maradandó
2013. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azt ami téged érdekel
2013. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az van bőven..valami ékszerre gondoltam csak nem tudom milyent..vagy talán karóra
2013. dec. 29. 18:22
 7/12 A.R. ***** válasza:
100%
Pénzt adott a pasid? XDDDDDD hahaha :D
2013. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Ami a vágyad,azt vedd meg.

Én vennék még egy szürke-lila kötött pulcsit,még egy macskás bögrét,és még egy rózsaszín,meleg takarót,aztán beülnék egy jó könyvvel a fotelba,bebugyolálva a takaróba egy kis forraltborral a bögrécskémen és hallgatnám,ahogy gitározik a babám a másik szobában.

Maradandó,felejthetetlen dolgok ezek mind-mind. :)

2013. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyon kreatív barátod van a kutya úristenit !
2013. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a képemről sülne le a bőr, ha nem tudnék kitalálni a barátnőmnek egy ajándékot, aminek tudom, hogy örülne...de ez persze egy dolog, van aki nem kreatív. Bár ehhez nem kreativitás kell, hanem odafigyelés. Képes voltam ott helyben beleírni a telefonomba egy-egy jó ajándékötletet, ha megláttam egy vágyakozó pillantást, vagy hasonló reakciót, amikor együtt voltunk valahol :)


De ezt sem csinálja mindenki, nem vagyunk egyformák.


Nade mindezt megfejelni azzal, hogy vacak pénzt adok a barátnőmnek...ennél jobban nem is lehet megalázni valakit, komolyan mondom.

Ha neked ez nem gond, akkor persze lelked rajta, nekem mindegy.


35e-ből bőven kapsz egy jó kis Citizen vagy Casio karórát, az jó választás lehet.

2013. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!