Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy emberek meg...

Hogy lehet, hogy emberek meg tudják maguknak engedni néha a külföldi nyaralást kevesebb pénzből, de én meg többől nem tudom?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 01:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem hazudok,meg van a pénzem,néha vágyok utazni de legtöbbször sokallom az árat és pénzkidobásnak tartom,bár leginkább az érzés akkor jut eszembe mikor néha látok itt ott emberkéket hogy itt meg ott be járta.
2014. dec. 16. 16:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogyha sokallod az árát egy jobb helynek, ami nem a szomszédban van, de csak "kiugrani a szomszédba" nem akarsz, akkor miért panaszkodsz? Ha ennyire nem tetszik semmi, akkor ne menj sehova. Nyugodtan le lehet pontozni, de ez van, akinek nem tetszik semmi, az mit vár?
2014. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem is akarom én ezt annyira nagyon igazán,csak néha nagy kínlódásomban azon gondolkodom,vajon el cseszem az életem ha nem utazgatok külföldön,mert egy csomóan csinálják,és az van hogy micsoda örök élmények meg ilyesmi.
2014. dec. 16. 23:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a te gondod magaddal van. Folyamatosan masokhoz hasonlitod magad. Mit szamit mas mit es hol csinal? Ne azert akarj utazni mert mas is utazik hanem azert mert te erre vagysz. Ha igy teszel egybol nem fogod sokallni az arat, foleg ha megvan ra a penzed.
2021. márc. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14/


Valamennyire igazad lehet

2021. márc. 27. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!