Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kockának számítok? Többi lent.

Kockának számítok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretek és tanulok is programozni, van hogy akár 2-3 napot szinte alvás nélkül végig programozok, de ez nagyon ritka, és akkor sem játszom hanem egy nagy projektet készítek.

Pár éve akartam venni egy laptopot utána néztem hogy egy gépben mi mit csinál milyen kell stb... Nem lett belőle semmi de először anyukám és nővérem mondta hogy segítsek nekik gépet választani, aztán a nagymamám is, ezekkel semmi bajom nincsen mindenkinek bejött a gép. Aztán most egy lány 7.-es én 9.-es, (már találkoztunk, élőben mert volt egy közös előadásunk (tánc)) rám írt, beszélgettünk, fb-n és kérdezte hogy tudnék-e ajánlani neki egy laptopot, aztán küldtem neki egy linket miután megkérdeztem hogy mire akarja használni stb.



2014. dec. 5. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A programozas hobby en is szeretnek de megkene tanulnom elobb, az meg hogy toled kernek segitseg az hogy sejtik hogy te valoszinuleg jobban ertesz hozza mint ok. En is mikor gepet akartam utana neztem elotte kb azt se tudtam hogy mimicsoda a gepben volt hogy apamtol ghz-et kertem a gepbe mert aszittem az csak ugy lehet plusszba belerakni. Es miutan megvettem anyam valasszak laptopot ocsemnek batyam csinaljam meg a gepet unokatesom csinaljak valamit a gepelvel masik unokatesom milyen ez a konfig. Egy szoval nem vagy kocka csak jol informalt es kariznatikus ebben a temaban masok szemeben. ( bocs ha sok a baromsag androidon kevesbe tudom attekinteni osszesegeben)
2014. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem az, köszi, megnyugtattál, de mondjuk ez lányok körében hogy van? mármint, volt egy lány aki azt mondta hogy tetszik neki hogy tudok programozni, aztán beszélgettünk találkoztunk, aztán azóta kerül :D
2014. dec. 5. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Miét, ha annak számítanál, akkor kidobnád a gépet a kukába?
2014. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha ennyire szereted, foglalkozz is vele, gondolom ilyen irányba is mész tovább.

szerintem jó hogy ilyen hamar találtál olyan foglalkozást amit szeretsz.

lehet van aki kockának gondol, de inkább menő, hogy te tudsz, értesz valami hasznoshoz.

így tovább, mi a nagy projekt?

2014. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy a lány más miatt kerül?

Lehet túl sokat beszéltél a programozásról? Vagy mást mondtál ami nem tetszett neki?

Manapság elég alap hogy egy srác ért a gépekhez, az nem kockaság.

Én is értek hozzá, programozni nem tudok ugyan, de nem húznak csőbe valami gagyival ha laptopot vagy ilyesmit akarok venni, és nem pánikolok ha szoftveres gondja van a gépemnek.

28N

2014. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez ide kívánkozik:


[link]

2014. dec. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a nagy pojekt most a php mindenestül, de már csináltam torpedót batch-ban 2 személyeset és 1 személyeset is.

a másik lány meg nem tudom, de biztos hogy nem sokat beszéltem gépekről, mert erre direkt figyeltem :), valószínű más miatt nem tetszek neki

2014. dec. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!