Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szirmai Gergő vagy Dancsó...

Szirmai Gergő vagy Dancsó Peti a magasabb? Ha Dancsó Péter és Szirmai Gergely összeverekedne ki győzne? És ha a seregeik is beszállnának?

Figyelt kérdés

Hát ugye Dancsó mellett állnak a 12 évesek, akikből ugye sok van, de Szirmai Úr mellet állnak (ha meggyőzi őket) a paramilitáris Sherlock rajongók, akik a rejtőzködés és álcázás mesterei... Nehezen tudom elképzelni a csata végkimenetelét. Segítsetek!


UI: Te ki mellé állnál?



2014. nov. 20. 17:21
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
27%
Megengedte.Ezt onnan tudom ,hogy megengedte ,hogy tudjam ,hogy megengedte. :DDD
2014. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Sherlock fan vagyon ezerrel de nem tom ki mellé állnék... Lehet, hogy én inkább kívülről figyelném, aztán megfejteném a vesztes halálának okát és menetét xD
2014. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Dancsó Péter mellé állnék. És kikérem magamnak, hogy 12 lennék!
2014. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 egy naaagy fan ***** válasza:
93%
Én is 12 éves vagyok, meg a tesóm is és én is paramilitáris Sherlock rajongó vagyok! :) Gergő győzne!! <3
2014. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
79%

Hát Szirmai elviekben sváb vagyis német, a németek magasak, de én inkább Dancsóra tippelnék magasságban.


1v1 Fight: Hááááát, kifullad mindkettő az első percben


SeregvSereg:


Szirmai:

cilinderes, galambmaszkos katonák, golyó álló frakkban

militarizált disznókra ültetett haevyk

szövetséges: talán néhány dumaragus, klónok, a Game day iroda seregei (itt a játékok szereplőire és a nézőkre gondoljatok)


Dancsó:

altegér elektromos harcosok, keksz puskákkal

birka háton lovagló minecraft kockák, fullos gyémánt cuccban

szövetséges: FreddyD és seregei (itt a játékokban szereplő karakterekre és a nézőkre gondoljatok), Zulu, Marilin


Senkihez nem csatlakoznék, inkább összegyüjteném a magyar videósokat, hogy leigázzuk az igaz főellenségeket! (ááááááá nem pewdiepie-ra gondoltam ááááááááááá........nem....)

2014. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
78%

Én sem tudom, hogy ki a magasabb, bár szerintem nem ez döntené el.

Ha mondjuk szellemi párharcba keverednének, egyértelműen Gergő kerülne ki győztesnek, haaa belemenne. (nem hiszem, hogy fegyvertelenre támadna Gergő:p )

Ha puszta fizikai küzdelem lenne, remélem, hogy akkor is Gergő kerekedne felül.

Ha pedig a seregeik harcolnának, akkor minőség szempontjából Gergő nyerne, mennyiség szempontjából meg... akkor is! A hollywood hírügynükség laza 100.000-rel több követővel bír! :D

2015. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 MöjMöj válasza:
83%
Tudtommal csak Szirmai Úrnak vannak seregei. Dancsónak meg keksze és kecskéje
2015. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 DancsóPéterNé válasza:
17%
Egyértelmű. Péter nyerne. A nyers krém, a kókuszreszelék, a mustármag, a töltött káposzta, a keksz, és a sajt szuper erőt adnának neki. Plusz a Dancsóisták.. verhetetlenek vagyuuuunk !!!!( akik nem csak 12 évesek ) !!
2015. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kredenc :D
2015. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azóta már tudom, hogy Gergő 183 cm Péter 181...
2015. ápr. 12. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!