Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szirmai Gergő vagy Dancsó...

Szirmai Gergő vagy Dancsó Peti a magasabb? Ha Dancsó Péter és Szirmai Gergely összeverekedne ki győzne? És ha a seregeik is beszállnának?

Figyelt kérdés

Hát ugye Dancsó mellett állnak a 12 évesek, akikből ugye sok van, de Szirmai Úr mellet állnak (ha meggyőzi őket) a paramilitáris Sherlock rajongók, akik a rejtőzködés és álcázás mesterei... Nehezen tudom elképzelni a csata végkimenetelét. Segítsetek!


UI: Te ki mellé állnál?



2014. nov. 20. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
A magasságot nem tudom sajnos... Egyéni küzdelemben Gergő győzne, bár lehet bele se menne egy ilyen verekedésbe... Ha a seregek is beszállnának... Akkor szerintem nem lehet megjósolni... Talán ott is Gergőék. És én is mellé állnék :)
2014. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Seregek xdddddddddddddddddd

Sírok rajtad öcsém

"rejtőzés és álcázás mesterei" xd

Az, hogy ip címet tud változtatni, még nem lesz feltétlenül mesterkém valakiből..

2014. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Melancholic Eye ***** válasza:
94%

Nos, mivel nemrégiben Dancsó és Majka együtt csináltak videót, így láthattuk őket egymás mellett, így szemmértékre azt mondanám, hogy Dancsó 3-7 cm-el magasabb Majkánál... Az internet szerint, Majka 178 cm, tehát Dancsó 181-85 cm lehet. :D Gergő szerintem kb. ugyanilyen magas, max +/- pár centi.


Ha összeverekednének? Hát, egyetértek azzal, hogy Gergő nem biztos, hogy az erőszakot választaná... Ha mégis, akkor Ő győzne! Én is mellette szállnék harcba - mint paramilitáris Sherlock rajongó, persze! ( Remélem ez nyilvánvalóvá vált a fönt olvasott következtetésemből!!:) )


A 12 évesek tényleg sokan vannak, de könnyen átcsábíthatóak a mi oldalunkra egy jól időzített GameDay Irodás Minecraft gameplay-el.

2014. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Első vagyok, 12 éves vagyok, de Szirmai Gergely párti vagyok! :D
2014. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
Mind a kettő egy nyomorék, girnyó páva.
2014. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyik sem páwa de mindegy... Ráadásul Szirmai még értelmes is.
2014. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
41%
Peti a magasabb, de vagy Peti vagy a keksz nyer, de a keksz ehető ezért a keletre szavazok.
2014. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Csak az baj, ha Petitől megvonják a kekszet, akkor bevadul, meg akarja szerezni, olyankor legyozhetetlen. Mert o mindig kap kekszet. Barmi aron...
2014. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
43%
ha felteszünk tétnek kekszet akkor Peti XD
2014. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
9-es, ez biztos... Egyáltalán Dancsó Péter megengedte hogy róla beszéljünk????
2014. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!