Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Termeszetes gondor a hajam...

Termeszetes gondor a hajam (seggemig er). Nagyon sokszor vasalom, kezd tonkremenni ezert most mar nem fogom olyan sokszor. Fiuk! Nektek melyik jon be?

Figyelt kérdés

#fiuk! nektek #jon be?
2014. nov. 15. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A természetes göndör, szép és fényes, és nem az agyonégetett óborzalom
2014. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is természetes göndör de nekem csak elöl és engem is idegesít és nem is szeretem :( Ha végig göndör lenne az tetszene de így sajnos nem!De ne vasald mert csak ártasz neki inkább hagyd göndören úgy is lesz olyan akinek ugy is fogsz tetszeni!
2014. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

az enyem sem az!

mert ugyanugy szep es fenyes mert mindig apolom, csak hat akinek gondor az simat akar akinek meg sima az gondort..

ez csak egy kerdes volt.

2014. nov. 15. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok az ugy igaz ahogy írtad csak akkor teljes göndör legyen ne csak elöl!
2014. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

en az elsonek irtam.:)

utolso: koszonom szepen!:)

2014. nov. 15. 20:15
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a vasalt. De inkább a göndörített, mint a természetes göndör. Számomra ez a haj már túl hosszú, ha a hát közepéig ér, az még bejön.
2014. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

"seggemig er"


Na innentől felőlem akár kopasz is lehetsz, mert a közönségesen beszélő nőneműek, nem rúgnak labdába nálam!!

2014. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ebbe mi a kozonseges? :D
2014. nov. 15. 22:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Fiúk véleményére vagy kíváncsi a kérdésed alapján. Hát, elég gáz, ha nem tudod, mi a közönséges abban, amit kiírtál. Ha egy lány így kér tőlem véleményt, hogy "hé, hogy tetszik a hajam ,vasaltan vagy úgy, hogy a seggemig ér?" - egyből elküldöm a francba, szóba sem állok vele. Normális pasi nem hiszem, hogy egy ilyen lányt komolyan vesz, inkább nevetséges vagy.


Egyébként ezt nem írtam volna le, mert az előttem szóló pasi leírta a véleményét rólad. De miután még visszakérdezel, hogy mi a közönséges benned, muszáj volt leírnom ezt :D

2014. nov. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:D elnezest nem tudtam h ez nalad kozonseges:D

engem komolyan fesznek a fiuk.

ne tedd mar magad kis szűznek h meg azt sem lehetne mondani h seggig ero haj :')

2014. nov. 16. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!