Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor én most érettebb vagyok...

Akkor én most érettebb vagyok a többi gyereknél? 13/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Máig nem kaptam választ arra a kérdésre, hogy mi történt a mai korombeli gyerekekkel? Mert azt vettem észre, hogy a 13-14 éves gyerekek már néha pasiznak/csajoznak sőt már talán lehet, hogy nem is szüzek (tisztelet a kivételnek) meg már fesztiválra vagy buliba akarnak menni és ordibálnak a szüleikkel, ha nem engedik el. A szókincsük annyira szűk, hogy azt már el sem lehet mondani. Egész nap otthon ülnek és b.asszák a rezet a gép előtt és az iskolát sem veszik olyan komolyan pl: visszapofáznak a tanárnak, nem tanulnak stb... Én nem akarok se csajozni se buliba menni. Már inkább az életre készülök fel és már én szoktam befizetni a csekkeket, egyedül járok már vonattal, a kaját néha én csinálom otthon. És ezeket azért csinálom, mert tudom, hogy az élet nem csak játékból és bulizásból fog állni, akik meg úgy gondolják, hogy az élet csak bulizás az nagyon rosszul gondolja és egyhamar az utcára fog kerülni.


Csak ennyit akartam mondani.

Sziasztok!



2014. nov. 2. 20:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
22:37 Enyhe túlzásba estem.. én hibám. Még nem volt olyan, hogy ne emlékeztem volna vissza előző estémre.. amikor kimozdulunk és előkerül a pia általába 2-3 sör + egy kis pálesz van. Néha persze egy picit több és becseccsintünk, de csak a jóhangulat erejéig :)
2014. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A két szélsőség között van az aranyközépút.

Kell a kikapcsolódás, be is lehet rúgni néha. Jó, ha komolyan veszed az életet, de 13-14 évesen még egyáltalán nem kötelező, sőt!! De 30 éves ez már nem kívánságműsör, jönni fog a csekk, és dolgozni kell.

Attól, hogy az élet nem csak bulizásból, meg nőkből áll, az életünk részei, komoly örömforrások.

Én 16 éves vagyok, egy elég jó gimibe járok. Több tárgyait is véresen komolyan veszek, mert kell a továbbtanuláshoz. De például biológia órán szórakozok a tanárral, lesz..rom az egészet, ketteseket írok. És emiatt most nem hinném, hogy komolytalan vagyok, vagy elítélendő.

De azért gondolj bele, hogy miért kéne egy 6-7.-es gyereknek olyan dolgokat csinálnia mint te? Én is dedós voltam még ilyen koromban, semmi gond, kinőttem.

Ne legyél ennyire görcsös!

2014. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ti értettetek félre, én nem azt mondom, hogy folyton csak munka munka és munka meg tanulás, persze kell egy kis kikapcsolódás de ne 13-14 évesen járjunk buliba és ne piáljunk folyton (ilyen korban), mert az tényleg rossz lesz. Mondjuk menjünk buliba pl: 17-18 évesen de addig inkább tanuljunk, hogy felnőtt korunkba ne legyünk olyan ostobák
2014. nov. 7. 20:55
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó hozzászólásod sem győzött meg. Rengeteg intelligens és értelmes ismerősöm van, aki kamaszkorában rendszeresen járt bulizni is (ez nem jelenti azt, hogy nem tanultak).
2014. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!