Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor én most érettebb vagyok...

Akkor én most érettebb vagyok a többi gyereknél? 13/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Máig nem kaptam választ arra a kérdésre, hogy mi történt a mai korombeli gyerekekkel? Mert azt vettem észre, hogy a 13-14 éves gyerekek már néha pasiznak/csajoznak sőt már talán lehet, hogy nem is szüzek (tisztelet a kivételnek) meg már fesztiválra vagy buliba akarnak menni és ordibálnak a szüleikkel, ha nem engedik el. A szókincsük annyira szűk, hogy azt már el sem lehet mondani. Egész nap otthon ülnek és b.asszák a rezet a gép előtt és az iskolát sem veszik olyan komolyan pl: visszapofáznak a tanárnak, nem tanulnak stb... Én nem akarok se csajozni se buliba menni. Már inkább az életre készülök fel és már én szoktam befizetni a csekkeket, egyedül járok már vonattal, a kaját néha én csinálom otthon. És ezeket azért csinálom, mert tudom, hogy az élet nem csak játékból és bulizásból fog állni, akik meg úgy gondolják, hogy az élet csak bulizás az nagyon rosszul gondolja és egyhamar az utcára fog kerülni.


Csak ennyit akartam mondani.

Sziasztok!



2014. nov. 2. 20:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2014. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Vannak ilyenek ,vannak olyanok ...én sem tartozom az olyanok közé ,akik nem bírnak magukkal ,de engem nem érdekelnek a többiek :D most nem tudom miért kell ezt ide írni:Dmilyen választ vársz?
2014. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem londoni metró!
2014. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
61%
Szerintem vagyunk így egy páran, igen, valószínűleg érettebb vagy a korodbelieknél, ami fiúknál még nagyobb ritkaság:)
2014. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%

Jó még látni, hogy a következő generációból nem mindenki selejt, mint azok akiket említesz:D

Hajrá, tarts ki ezen életstílusod mellett és szerintem sokkal többre viszed majd mint ezek az "emberek".

2014. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
Eddig azt vettem észre, hogy aki ilyet feltételez magáról, az nem érettebb a koránál. Bár nem tudom, nem ismerlek. Én inkább azt mondom, hogy sokan értetlenek a korukhoz.
2014. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Kedves kérdező, azt ugye tudod, hogy egészen egyetem végéig ezeknek az iszunk, szexelünk, bulizunk gyerekeknek fog állni a világ?
2014. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
De ha az egyetemen nem tanulsz, akkor kivágnak, mint macskát a hóra. Szóval tanulj csak és meglesz az eredmény.
2014. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

"És ezeket azért csinálom, mert tudom, hogy az élet nem csak játékból és bulizásból fog állni, akik meg úgy gondolják, hogy az élet csak bulizás az nagyon rosszul gondolja és egyhamar az utcára fog kerülni. "

13 évesen kicsit túl komolyan veszed az életet, és nagyon "belefeszülsz". Attól, hogy az emberek buliznak, nem kerülnek az utcára. És a leírás alapján csak egy beképzelt, stréber pojácának gondollak - remélem, nincs igazam.

2014. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
#9: Hát rohadtul nem pojáca. Az lenne a gond, ha már piálna, buliba járna meg szexuális kapcsolatot létesítene.
2014. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!