Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor én most érettebb vagyok...

Akkor én most érettebb vagyok a többi gyereknél? 13/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Máig nem kaptam választ arra a kérdésre, hogy mi történt a mai korombeli gyerekekkel? Mert azt vettem észre, hogy a 13-14 éves gyerekek már néha pasiznak/csajoznak sőt már talán lehet, hogy nem is szüzek (tisztelet a kivételnek) meg már fesztiválra vagy buliba akarnak menni és ordibálnak a szüleikkel, ha nem engedik el. A szókincsük annyira szűk, hogy azt már el sem lehet mondani. Egész nap otthon ülnek és b.asszák a rezet a gép előtt és az iskolát sem veszik olyan komolyan pl: visszapofáznak a tanárnak, nem tanulnak stb... Én nem akarok se csajozni se buliba menni. Már inkább az életre készülök fel és már én szoktam befizetni a csekkeket, egyedül járok már vonattal, a kaját néha én csinálom otthon. És ezeket azért csinálom, mert tudom, hogy az élet nem csak játékból és bulizásból fog állni, akik meg úgy gondolják, hogy az élet csak bulizás az nagyon rosszul gondolja és egyhamar az utcára fog kerülni.


Csak ennyit akartam mondani.

Sziasztok!



2014. nov. 2. 20:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2.vagyok..én még mindig azt nem értem miért tesz fel egy ilyen kérdést:D
2014. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy nagyrészt nem a korodbeli gyerekek a hibásak? Ezt látják példaként a tv-ben meg a neten mindenhol. + felnőttnek akarnak látszani.
2014. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Az lenne a gond, ha már piálna, buliba járna meg szexuális kapcsolatot létesítene."

félreértesz: az nagyon jó, hogy ezeket nem csinálja 13 évesen, de hogy erre veri a vállát, és láthatóan lenéz mindenki mást...nos, az mond valamit a személyiségéről.

2014. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%

Számomra csupán egy 13 éves beképzelt idiótának tűnsz, aki belefeszül a komoly dolgokba. Nem baj, hogy tanulsz.. (sőt) kell is természetesen. Az a baj, hogy ennyire nagyonkomoly, feszült vagy és te mit élvezel az életbe majd? :D A munkát? A tanulást? Vagy nem lehet kikapcsolódni? Inkább járjak el 15 évesen most heti 1x-2x iszogatni, ha úgy tartja kedvünk a sárgaföldig, minthogy majd 30 évesen eszméljek arra, hogy én még lóf**zt se próbáltam ki az életbe :D Lehet, hogy kifogok próbálni rossz dolgokat, de nem baj, mert érzem, hogy élek. Te kedves kérdező viszont majd szépen begyepesedsz a saját kis világodba otthon :). Úgyhogy itt az ideje kimozdulni

Lelehet pontozni, ha akarjátok, de szerintem ez az igazság

2014. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
55%
Szerintem joggal büszke rá:) És én nem látom úgy, hogy "bárki mást" lenézne..de azokban tényleg nincs sok becsülendő, akik 14 éves kiscsaj létükre piásan dűlöngélnek haza minden szombat hajnalban 3kor.
2014. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit hozzáfűznék, hogy lehet kicsapangó életet élni úgy is, hogy utána sikeres leszel. Hány olyan embert ismerek, aki járt inni, füvezik (ezt nem ítélem el) és mégis szép élete van.. tanult ember
2014. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

".de azokban tényleg nincs sok becsülendő, akik 14 éves kiscsaj létükre piásan dűlöngélnek haza minden szombat hajnalban 3kor."

az is egy szélsőség, meg a kérdező által leírt is. De vannak olyanok, akik képesek néha lazítani. nem feltétlenül piálják magukat részegre 13-14 évesen, de elmennek szórakozni a barátaikkal (akár egy sima házibuliba, alkohol nélkül vagy kevés alkohollal, nem mindenki piálja magát hányásig ám) stb. de a kérdező ilyen mama-kedvence-tanarak-kedvence kölöknek tűnik.

2014. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
22:08 Igen. Nem baj, ha a gyerek 15 évesen néha mondjuk hetente 1x elmegy lazítani, hisz szüksége van rá.. Persze azért ne 12-13 évesen kezdjék el ezt csinálni, hanem 1-2 év múlva ráér :)
2014. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

" És ezeket azért csinálom, mert tudom, hogy az élet nem csak játékból és bulizásból fog állni, akik meg úgy gondolják, hogy az élet csak bulizás az nagyon rosszul gondolja és egyhamar az utcára fog kerülni. "


Az élet nem CSAK bulizás, de igenis ki kell kapcsolódni olykor a mindennapok forgatagából, és lazítani is kell. Nem baj, ha 13 évesen neveled magad az életre, de ne feledd el, hogy gyerek vagy még, és a gyerekkorodat nem szabad elpocsékolni, mert visszasírod. (Én is gyereknek tartom magam 18 évesen.)

2014. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Inkább járjak el 15 évesen most heti 1x-2x iszogatni, ha úgy tartja kedvünk a sárgaföldig, minthogy majd 30 évesen eszméljek arra, hogy én még lóf**zt se próbáltam ki az életbe :D"


Aha, tipikus :D Minden fiatal ezzel igazolja a hülyeségeit. "Csak egyszer élünk", "nem 30 évesen akarok élni" "most kell kipróbálni a dolgokat". Persze, nem vagyok régimódi, és nem azt mondom, hogy egy 15 éves néha ne sörözzön, de most komolyan..Azért a sárga földig való leivást, füzetést hanyagoljuk. Különben sem értem, hogy az most miért jó, ha eszméletlenre iszod magad, utána meg végighányod az estét, és nem emlékszel semmire.

2014. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!