Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik osztálytársam (14/L)...

Az egyik osztálytársam (14/L) annyira boldog ember, hogy néha nem tudom, hogy tényleg százas e? (LENT)

Figyelt kérdés
ha 1est kap boldog, ha intőt kap boldog (mellesleg azért erre nem szokott büszke lenni) reggel hajnali fél 8kor (is) boldog, komolyan nincs a világon még egy ilyen ember..ha az igazgatónő ordítozik vele belül megijed de kívűl majd megszakad a röhögéstől..és igazából jó jegyei vannak, mert tényleg úgy okos lenne, de annyira bolond, hogy tényleg nem tudom, hogy ez normális e?

2014. nov. 2. 19:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
Milyen jó neki:DDD a kérdésre válaszolva: lehet, hogy ő így próbálja elrejteni a valódi énjét, ez egyfajta "álca" a részéről
2014. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
26%

Lehet hogy ő is találkozott valakivel, aki szereti és mindig vele van például a Teremtőjével (mint én is.)

Ne haragudj a megosztó válaszért, de az okára voltál kíváncsi, hát lehet hogy ez.

Én nem mindig örülök, de ez a saját hibáim miatt van. (és bízom benne, hogy hamarosan megváltozik!) Viszont nagyon sok boldog embert ismerek, és mind Istentől lett boldog, hogy Őt valóságosan megismerte. Ez azért elég nagy örömforrás és muníció! :)

Szerintem kérdezd meg az osztálytársadtól hogy hogyhogy mindig örül, biztos szívesen elmondja neked! :D

Dóri (20)

2014. nov. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
37%

Én is ilyen voltam amúgy általánosban :D

De már nem panaszkodnak rám szemtelenség miatt, és nem ordítozik velem az igazgatónő sem. :)

Megváltoztam szép lassan.

De attól nem lettem kevésbé boldog.

(sajnos később, mástól igen.)


Van egy belső öröm, ami Istentől van, és arra nem hat a külvilág. Mint egy kis tűz ami belül mindig világít-még akkor is ha néha csak pislákol. Néha meg lobog.

Ez vígasztal is, és nem kell szomorkodni akkor sem ha egyest kapunk...

Vagy ha csúfolnak..

stb.


Dóri

2014. nov. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nekem két dolog jutott eszembe,

az egyik szintén az, hogy boldog Istenben, és akkor minden jó, és egy kereszténynek minden javára válik,

tehát nem egy rövid időtávon nézi, hogy elvesztettem a munkám, jajj, de rossz, mert ha egy ajtó becsukódik, egy másik kinyílik ....


a másik az, hogy aki átélt egy tragédiát, halált, háborút, halálos betegséget, ahhoz képest BÁRMI csak jó lehet, kisebb bajok nem érintik meg.


Szép ünnepeket!

2015. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismerném :)
2015. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

12, 14 es válaszolók! a leírást olvasva nekem is az jutott eszembe, hogy gyanús hogy ez az ember ismeri Istent... :) amióta hívő vagyok és minden együtt csinálok Jézussal, én sem tudok tartósa szomorú lenni, az utcán sétálva is folyamatosan vigyorgok :D

(amúgy ez lenne a normális minden ember számára, csak sajnos sokan nem ismerik Istent)

2016. márc. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!