Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik tipusú nő tetszene jobban?

Melyik tipusú nő tetszene jobban?

Figyelt kérdés

Nem rég legjobb barátaimmal iszogatunk, és a női tipusokról beszéltünk. Bár szerintem minden ember különböző, és egyedi, de valamilyen szinten ha nagyon akarjuk mégis bele lehet vonni őket vékák alá.

Nektek melyik tipus tetszik jobban?


Linkelek képet, szerintem milyenek, a választotthoz ti is linkelhetnétek képet. :D


I:- Felnőttesebb, merész de stílusos, érzékeny, komoly, lecsap a lehetőségekre

[link]


II:-Fiatalos, vicces,komoly beszélőpartner, csibészes de még is aranyos, kissé nehezen megszerezhető

[link]


III: Kissé befeléforduló, nehezen nyíló, de nagyon titokzatos és érdekes

[link]


2014. okt. 30. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

III.

Nekem ez jön be leginkább :)

2014. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
III. Szintén. Nem játssza ki rögtön a lapjait ezért értékesebb is.
2014. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
III. Most nem a tulajdonságok miatt, hanem ő néz ki legjobban.
2014. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második tetszik leginkább, mondjuk europidban, nincs bajom az ázsiai nőkkel, de nem hiszem, hogy találok itthon ilyet. Én nagyon melankólikus és komoly vagyok, és szerintem engem jól kiegészítene és kicsit felrázna egy ilyen lány. Habár nem tudom mit jelent a nehezen megszerezhető. Sajnos nagy eséllyel nem tudnám megszerezni. Nincs sikerem a nőknél.


A harmadik hölgy is szimpatikus, de nem biztos, hogy a véd és dacszövetség felállás a legjobb viszonyulás az élethez, én egy ilyen nővel, viszont ezt eredményezném.


24F

2014. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3.-nak a képek csak a saját fantáziámat szimbolizálják:D De örülök ha tetszik valamelyik. :D

Ezt a 2.-nak is mondom, én őt találtam aki számomra jobban kifejezi, nem gondoltam, hogy ilyennek kéne lennie, nyílván ha tovább keresek képet, akkor europidban is számtalant találok, csak elsőre most ő fogott meg. :)

Kicsit én is jobban húzódom egyébként a nyitottabb lelkek felé. :)

2014. okt. 31. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!