Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit ér a megbocsájtás, ha...

Mit ér a megbocsájtás, ha alkalmazni nem tudják? (Hit Gyülekezete)

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerem a Hit Gyülekezetét, szoktam is oda járni, de nagyon sok mindenben nem értek egyet velük...

Pl:

Az egyik legjobb énekes a Hit Gyülibe DOBI SANYI volt (szerintem) na mind1 kiderült róla pár dolog, kitiltották a gyülekezetből ez volt kb 7-8 éve.


Na már most úgy hallom, hogy Dobi kacsingat vissza Isten felé, de a gyülekezet ahelyett hogy támogatná kitaszítja Őt és a háta mögött, sőt néha a szemébe köpnek!


AKKOR KÉRDEM ÉN HOL VAN A MEGBOCSÁJTÁS AMIT ISTEN IGÉJE MOND?????



2014. szept. 28. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Mind bolond aki hitgyülis meg jehovás.
2014. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Ó, a hipokratizmus! Óóó! :D Az ilyeneket úgy az orruk alá dörgölném.
2014. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindegy nekem semmi bajom nincs velük, csak az a képmutatás amelyet némelyikük levág az undorító :(
2014. szept. 28. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
a helyzet az,h igen meg lett bocsátva a dobinak,DE VISSZAFOGADNI NEM KELL,ez nem kötelességünk!!!!
2014. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztelt #4-es. Szerintem pedig de! Mert Isten a szeretet és a megbocsájtás! És ezek TÉNYEK. Ámen
2022. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ÚR is visszafogadott minket, ezzel példát adva nekünk.

A keresztényeknek is ez a feladata!

2022. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!