Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent megtettem egy elkövete...

Mindent megtettem egy elkövetett hibáért, amit lehetett, de még sincs lelki békém. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 21:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
mármint a helyrehozásában,mindent megpróbáltam ,hogy elengedjem a hibát,tanultam belőle kemény áron is,de még mindig nem elég
2013. dec. 28. 21:29
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert nem bocsátottak meg neked?
2013. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Passiflora ***** válasza:
Ennyi információ alapján szerintem elég nehezen tudna itt bárki használható tanácsot adni, úgy általánosságban.
2013. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha mindent megtettél, akkor már semmit sem tehetsz.
2013. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert nem szembesültél igazán magaddal miért tetted.
2013. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem,tudom ,hogy mindent megtettem és nem elég,de még mindig bánom,karácsony előtt olyat mondtam a környezetéről,amivel megbántottam és ő elmondta otthon ezért mindenki haragudott ő szakított is...mindent megtettem hogy őszintén helyrehozzam telefonhívás (nem vették fel) sms amiben elmondtam nem úgy gondoltam és mennyire sajnálom és szeretem őket,de ezt akkor tudta a párom is (friss kapcsolat,most ismertem meg őket ráadásul) személyes próbálkozás a tesónál,kétszer is, reménytelenül:( a szüleihez többet be sem tehetem a lábam ott nem tudok személyesen is bocsánatot kérni,nagyon megbántam és nem gondoltam komolyan sem,nem tudok tovább lépni :(
2013. dec. 28. 21:41
 7/20 A kérdező kommentje:
* volt páromnak
2013. dec. 28. 21:42
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

Ha friss kapcsolatnál úgy megaláztál valakiket,hogy nem állnak szóba veled többet,akkor fogadd el.


Nem csoda,ha nincs lelki békéd,ilyet nem tehetsz meg valakikkel.Hál'istennek,hogy hamar kiderült milyen vagy.Mert ha ez volt,akkor másokkal is ilyen vagy.


Hát most rá@basztál,hogy azt hitted bármit megtehetsz és most jobban érdekelt a lány.


Addig jár a korsó a kútra,amig el nem törik.

2013. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,nem tudom milyen lányról beszélsz,és nem hiszem hogy neked itt magyarázkodnom kéne ,a kérdésemben benne volt a reakció és a megbánás is...pálcát törni meg mások felett,úgy hogy nem ismered és itt trollkodni meg nem tisztességes,a beolvasás részéből nem kérek,főleg mert magamban ezt a részét tisztáztam.az hogy te meg tökéletes vagy,örülj neki!Minden szépet és jót!
2013. dec. 28. 21:57
 10/20 anonim ***** válasza:
Várd ki, hogy elcsituljon az ügy, minden csoda három napig tart, majd a saját magad megnyugtatására a volt pároddal beszélj személyesen. Az is érdekes, hogy nem áll veled szóba, el se tudom képzelni, hogy milyen beszólás lehetett.
2013. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!