Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent megtettem egy elkövete...

Mindent megtettem egy elkövetett hibáért, amit lehetett, de még sincs lelki békém. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 21:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
beszéltem vele,de szakításon túl nem tudott mit mondani csak bámult és hallgatott...a környezetére tettem megjegyzéseket,amiket nem vázolt fel előtte,mert nem tartotta fontosnak...,szeret,de szakított,mert neki fontos a család (egyébként kedveltek a szülők nagyon) eddig...
2013. dec. 28. 22:06
 12/20 A kérdező kommentje:
már minden kapcsolatot megszakított,ünnepek után vagyunk...szeret,de nem akarja ezek után folytatni
2013. dec. 28. 22:07
 13/20 anonim ***** válasza:

Na jó 8.ik vagyok,nem fog megenyhülni hamar,de a vasat,akkor is addig kell ütni,amíg meleg.

Hetente küldj neki egy csokor virágot,amíg meg nem enyhül,ha kitartó vagy,mi ettől megenyhülünk idővel.

2013. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
:) lány vagyok,bár még nem mondtam,amúgy hiába keresném az mrácsak zaklatás lenne,még belement abba hogy folytassuk de rá pár órával már meggondolta...az ő döntése,hiáby mondtam másképp lesz,nem is ez a része bánt a legjobban,hanem hogy nem tudok magammal elszámolni ,se velük,elmondani sem mennyire sajnálom
2013. dec. 28. 22:11
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy igazat mondtál e vagy sem.Mert ha igen,akkor nem olyan súlyos,mintha nem.


És ha igazat mondtál,mint írod a párodnak mondtad,amit elmondott a környezetének.Ők meg nem akartak evvel szembesülni,ami érthető.


Te elvonatkoztattad ezek szerint a párodat a szülői körülményeitől,ő viszont úgy tűnik hozzájuk jobban kötődik.


Lehet nem kéne igazán bánkódnod,mert nem vagytok egy máshoz valók.

2013. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz :) az a legrosszabb ,hogy tudom hogy szeret(et) de a lelki békém ezeket tudva sem akar helyrejönni,nem tudok így elindulni,ezzel a tudattal,ismerem magam..
2013. dec. 28. 22:30
 17/20 A kérdező kommentje:
amúgy jókat írtál,jó az észrevétel,köszönet érte :)
2013. dec. 28. 22:33
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem lelki békével van gond, hanem az egó hőbörög, hogy elvettek tőle valamit, ami az övé és kész. Csakhogy nem így van. Ne tekintsd valami extra rossznak ezt, teljesen hétköznapi jelenség sajnos, hogy "elvették a játékát" annak, akivel szakítottak. Vállat von, él tovább, nincs recept.
2013. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nem megy :( nem tudok továbblépni,ha igen visszajövök ide ,akármennyi idő telik is el...nem a szakítás és önsajnálkozás,egóm nincs csak minimális,az a tudat,hogy olyanokat bántottam,akik végre értékeltek és feltétel nélkül szerettek,egyszerűen nem hagy békén az önvád,a lelkiismeret,az a tudat ,hogy nem hoztam helyre,és elkönyvelnek megint olyannak aki nem vagyok,bármit megtennék a kiengesztelésért,az nem elég bűn,hogy elvesztettem őt emiatt,ezzel nem egyenlítettem ki semmit,és nem tudok úgy tenni mintha misem történt volna ...folyton azon kattogok,nem csillapszik csak napról napra nagyobb a bűntudat...:(
2013. dec. 29. 11:30
 20/20 Passiflora ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?
2013. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!