Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nővérem leszbikus lenne? ....

A nővérem leszbikus lenne? . :o (lent)

Figyelt kérdés
'3 éves vagyok és van egy 19 éves nővérem.életében csak egyszer volt barátja még2éve de az is pár hónapig tartott.Van egy legjob barátnője és nagyon sokat van náluk van hogy 1 héten egyszer jönn haza..de van hogy nem is megy de mind1..észrevettem hogy ha elmegy egy fiú mellettünk akkor soha nem is néz rá de viszont ha egy lány megy el akkor megnézni.mindig iylen szerelmes zénéket hallgat és közben a legjobb baártnője profilját nézegeti és mikor összevesznek valami apróságon akkor ilyen szakítós szerelmes zenéket hallgat.ha hazajön akkor csak folyamatosan róla beszél hogy mit csinált meg ilyenek Tudom hogy semmi közöm hozzá csak nagyon furcsa ez nekem.(és tudom hogy nincs barátja mert általában mindent el mond nekem ha találkozgatna valakivel vagy hívogatná azt is tudnám mert szoktam nézeketni a teloját is)szoljak neki vagy meg említsem?? nem akarom megbáltani..13/L

2014. szept. 17. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden el szokott neked mondani, az azt jelenti, hogy elég jóban vagytok, nem? Szerintem ez esetben legjobb az őszinteség; ha érdekel a dolog, nyugodtan kérdezd meg tőle. Viszont semmiképp se vádaskodva kérdezd, mert lehet tart tőle, hogy fogadnátok, ha kiderülne hogy a lányokhoz vonzódik. Ha normálisan, megértően állsz a dologhoz, talán örülni is fog, hogy valakinek elmesélheti. :)
2014. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen elég jóba vagyunk csak néha veszekszünk.:) már probálta rá célozni de nem vette..nem szeretném megbántani ezzel..az is lehet hogy a barátnőjét csak szimplán ugy szeretni mintha csak a testvére lenne? (én egyébként nagyon utálom azt a csajt)
2014. szept. 17. 10:22
 3/4 anonim válasza:
74%
hát lehet hogy lezbikus, mert megnézi a lányokat, de ez se biztos, valahogy kérdez rá más szavakkal!
2014. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezekből nem vélem úgy, hogy homoszexuális lenne a nővéred. :) A legjobb barátnője, feltételezem, talán egy osztályba is járnak , vagy egy évfolyamon tanulnak. Együtt készülnek, stbstb. Jól érzik magukat egymással, ez természetes, hisz barátnők! Abban a korban van a testvéred, mikor még mindenféle megy, járkál, szórakozik, - ez teljesen természetes! Had éljen. Az is természetes, hogy állandóan róla beszél, hisz a friss dolgokat, történéseket a közel múltban, vele élte meg! Ha mással ment volna el pl. vásárolni, mozizni, biztos, hogy róla mesélne akkor ... :) A nőknek pedig jót tesz a hiúságuknak, hogyha magukban értékelik, hogy az adott, szembe jövő lánynál, mennyivel csinosabbak :P
2014. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!