Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki nőies...

Miért lesz valaki nőies leszbikus?

Figyelt kérdés

Állítólag már az anyaméhben eldől, hogy valaki melyik nemhez fog vonzódni.

Egy nő, aki férfias tulajdonságokkal rendelkezik, az érthető módon vonzódik a nőkhöz. Ugyanígy vagyunk a nőies meleg férfiakkal. De mi van azokkal, akik nem ilyenek?

Mi van azokkal a nőkkel, akik 100%ig nőiesek, a kutya nem mondaná meg, hogy nem férfi ágyából kel ki reggelente, rózsaszín biciklivel közlekedik, csilingelő hanggal köszön reggelente és bomlanak utána a férfiak(ismerek ilyet, azért hoztam fel ezt a példát). Egy ilyen nő miért vonzódik és férfias nőhöz, mintsem egy férfihoz?

Ha a város egyik legjobb nője, úgy értem kívülről teljesen nőies, akkor belül miért arra érez késztetést, hogy egy másik nő érjen hozzá illetve ő miért egy másik nőt akar megérinteni? Vajon ez is genetika lehet, vagy esetleg itt már beszélhetünk lelki sérülésről?

Ugyanez a kérdés vonatkozhat természetesen a férfias melegekre.



2014. aug. 21. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én ebben semmi furát nem látok. Nem értem, miért kellene nőiesnek lennie egy meleg férfinak vagy férfiasnak egy leszbikus nőnek...

Nekem az fura, hogy egy sztereotíp nő, aki tökmás, mint a férfiak s nem érti meg őket, pont férfiakhoz vonzódik s nem nőkhöz, akik hasonlók hozzá...


Én androgün vagyok és az androgün páromhoz vonzódom. Biológiai nemünk eltér, de ez igazából mindegy. Talán ezért gondolkodom így.


Szerintem az, hogy az ember maga milyen s az, hogy milyen típushoz, nemhez vonzódik, nem különösebben függ össze. Ezért is vonzódhat egy nőies nő más nőkhöz (akár nőies nőkhöz) vagy egy kegyetlenül kigyúrt nő nem izmos férfiakhoz (ez elég szerencsétlen helyzet, mert az utóbbiaknak az ilyen nő tipikusan nem pálya)...

Van, amikor meglepődik az ember, hogy valaki olyat szeret, aki láthatóan nem passzol hozzá. Az ember már csak ilyen bonyolult és olykor logikátlan.

2014. aug. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Semmi összefüggés nincs a külső a szexuális beállítottság között.

A legtöbb meleg ember teljesen átlagos külsejű, átlagos életet élő személy. Meg nem mondanád róluk, hogy a nap végén ki mellé fekszenek be az ágyba.

Na meg a szexualitás nem is a külsőt jelenti, hanem azt hogy kihez vonzódik. Neki ezt osztotta az élet, egy a nőies nőket kedvelő hölgy nagy örömére.

2014. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy ki kihez vonzódik a szexuális orientáció, az hogy valaki nőies vagy férfias pedig a nemi identitás. A kettőnek abszolút semmi de semmi köze nincs egymáshoz. Kizárólag a sztereotípiákban él, hogy ha egy férfi nőies akkor biztos meleg és ha egy nő fiús akkor ő biztos leszbikus. Az ilyenek között is vannak heterók, ugyanúgy ahogy a férfias férfiak és a nőies nők közt is vannak melegek. Az sem igaz, hogy ha valaki nőies leszbikus akkor ő a férfias leszbikhez vonzódik. Nem egy leszbikus párt ismerek, ahol mindkettő nőies, ránézésre egyikről sem tudnád megmondani, hogy leszbikusok, mégis egy párt alkotnak.

A vonzódást szerintem nem lehet okokra visszavezetni. Szerintem te sem tudnád megmondani, hogy miért azokhoz vonzódsz akikhez.. mondjuk barna hajúakhoz jobban, mint a szőkékhez vagy a magasokhoz jobban, mint az alacsonyokhoz. De miért? Talán lelki sérülés? Gyerekkori trauma? Vagy genetika? Senki nem tudja. Te sem.

Ugyanez van a melegekkel is. Mindenki máshoz vonzódik, nincs egyértelmű oka, hogy miért pont hozzá.

2014. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőm teljesen nőies nő, a férfiak bolondulnak érte. Én sem vagyok kifejezetten fiús, inkább középút, de akármikor kimegyünk bulizni, nem melegbárba, rá hajtanak a férfiak és ez néha zavaró. Persze ő nem vevő rá, de akkor is, néha már sok. Szerintem ez nem nemi identitástól függ. Én univerzális vagyok, sokan mondták már, hogy nőies is és a full nőies nőkre bukom.
2014. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdés :D


Csak azért nem érted ezt, mert a nemi identitást és a szexuális orientációt összemosod. Pedig közük nincs egymáshoz.

Képzeld vannak olyanok, mint pl. én. Nemet váltanak, hogy aztán leszbikusként élhessenek.

2014. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy valaki nőies, az nem nemi identitás... Egy fiús lány is érezheti magát egyértelműen nőnek :D Az identitás az, aminek érezzük magunkat. Hogy mennyire állunk közel az ideális/sztereotíp képéhez a saját (biológiai vagy érzett) nemünknek, az más kérdés. Sőt. Csak mert egy srác kinézetre feminin és mondjuk a hobbija az, hogy nőies animekaraktereknek öltözik (cosplay), még simán lehet teljesen "rendes" (problémáim vannak a helyes szavak megtalálásával ma) nemi identitása, miszerint ő férfi :P
2014. aug. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Én pont olyan vagyok mint akit példának hoztál. Teljesen nőies, senki nem gondolná rólam, hogy leszbikus vagyok (talán csak tapasztaltabb leszbik).


Semmiféle lelki sérülést nem szenvedtem szexuális téren :) Még csak a szüleim se váltak el, együtt élnek 20 éve. A nagypapám volt a legközelebbi támaszom és barátom. Vannak fiú barátaim, nem félek a pasiktól, és nem gyűlölöm őket, semmi ilyesmi.


De egyáltalán nem izgatnak szexuálisan, nem akarok hozzájuk érni, és azt se szeretném ha hozzámérnének. Ennyi.

A nőket találom szexinek, ők tudnak felizgatni, és velük szeretek szexelni, beléjük vagyok szerelmes. Vagyis hát csak egybe, mert több mint két éve együtt vagyok a barátnőmmel. Nagyon szeretem, ő teszi kerekké az életem :)


Nem tudom megmagyarázni miért így van, de így van :D


20/L/L

2014. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!