Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért akarnak...

Az emberek miért akarnak mindig mindenhol mindenért alkudozni?

Figyelt kérdés

Van egy vállalkozásom, felveszek egy embert és rögtön jön a "jaj drága az albérlet, nem lehetne..." szöveggel.

Ha kérnek árajánlatot, én megcsinálom ingyen, felmérem ingyen, kijön egy végösszeg és jön a "jaj keveset keresünk nem lehetne..."

Apróhirdetésen fix árral felrakok valamit, feléért akarja elvinni.

A legviccesebb az volt hogy valaki úgy jelentkezett az állásra hogy kért 300.000 forint előleget.


2014. szept. 3. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az emberek próbálkoznak, meg feszegetik a határaikat. Gondolom, a legtöbben úgy vannak vele, hogy egy próbát megér, aztán vagy bejön, vagy nem. Veszíteni nem veszíthetnek semmit.
2014. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak elég negatív benyomást kelt, ha valakit felveszek és rögtön több pénzért könyörög.
2014. szept. 3. 10:58
 3/6 anonim válasza:
Ahhoz azért tényleg kell egy kis pofátlanság, hogy az újdonsült főnöknél ezzel indítson valaki:D Viszont amikor vásárolnak az emberek valamit, szeretnének a lehető legtöbbet spórolni. Sajnos az emberek nagy részének szüksége van erre a rossz anyagi helyzet miatt..
2014. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert az embereknek nincs pénzük meg semmijük és ezért minden lehetőséget ki akar használni, hogy mindent megszerezzen amit csak lát. Lásd devizahitelek. Ráadásul ezt a gondolkodást a vezetőink még erősítik is (ha nincs pénzed majd fizet a bank). A pénzügyi képzettség kishazánkban 0.
2014. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alku teljesen termeszetes dolog, meg a nagy cegek is alkudoznak.
2014. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Nézd, én pl. erre képtelen vagyok (büszkeség, tartás, meg hasonló hülyeségek miatt), és éppen ezért még három év után is minimálbért keresek, mert egyszerűen nem tudok többet kérni - megalázónak érzem.


Közben mindenki szerint egy kis hülye vagyok, aki megérdemli a sorsát, mert ennyire kis mulya... Szóval nem tudom, de szerintem lehet, hogy ők csinálják jól.


Kár, hogy az ember nem tud kibújni a bőréből, és egyszerűen elhatározni, hogy mától márpedig megváltozik.

2014. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!