Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok hogyha egy...

Mit csinálnátok hogyha egy idegen lány odamenne hozzátok az utcán és megölelne?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádok ölelkezni!! Legszívesebben minden emberhez oda mennék az utcán és szét ölelgetném!! Légyszi lakhelyet és kort is írjatook!! Azon gondolkodtam hogy kellene egy "ölelés"csoportot összehozni és kis táblákkal vagy nyomtatott pólókkal kiállni csoportokba!!

2014. aug. 23. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Így kb. lepofoznám, de ha ennyire akarsz ölelgetni akkor ingyen ölelés tábla, és akkor tényleg azt öleled meg, aki akarja.
2014. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki és visszaölelném :) legalább lenne valami pozitívum nem csak a sok negatív hatás.
2014. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Hát, biztos örülnék neki, manapság amúgy elég személytelenek az emberek. Jönnek mennek, közben meg le se sz.ják egymást. Szóval igen, jó lenne egy kis emberséget tapasztalni.
2014. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrizném, hogy megvan-e mindenem.
2014. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ölelés tud pozitív, de negatív is lenni...Ha két ember úgy öleli meg egymást, hogy azt mind két fél szeretné, akkor feltölt. Viszont, ha valaki olyan szándékozik ölelést adni, akitől mi nem szeretnénk kapni, az inkább rossz érzéssel tölt el...

Egyébként meg simán zakkantnak vagy knak nézném azt a nőt, aki csak úgy ismeretlenül oda jönne hozzám, hogy megöleljen...

2014. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Uuuuuu!!! Annyira szeretek ölelgetniiiii!!! Szeretem ha az emberek boldogok,mert akkor én is az leszek!! Némelyik tini annyira besavanyodott mostanában!! Én 14 vagyok,de IMÁDOK ölelgetniiiii!!! Uuuuu öleljetek meeeeg!!!!!!
2014. aug. 23. 22:20
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bánnám, de azért ellenőrizném, hogy megvan-e mindenem. :)
2014. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Én örülnék neki és azt mondanám hogy azt hiszem jó dolog, amit csinálsz. Mert ha csak egy kicsi dologgal is, de jobbá teszed vele a világot. És azt hiszem egy ilyen gesztussal a másik ember felé egy fontos dolgot közvetítessz, vagy ragadsz meg ráadásul, még ha alapból nem is valamiféle filozófiai mondanivaló közvetítésének céljával teszed ezt.
2014. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Pandas74 ***** válasza:

Talan azert van ez,mert a te "szeretetnyelved" az oleles,nalam is ez a helyzet.....az otleted jo,igy valoban az kapna olelest,aki szeretne,te pedig olelgethetnel kedvedre!

Sajnos azon sen csodalkozom,hogy sokan ellenoriznek,megvan -e mindenuk,mert valoban nem szokvanyos cselekedet idegeneket olelgetni,nem is tudnak sokan megfeleloen kezelni a helyzetet,legalabbis amig nem lenne altalanos.

2014. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt lekésem a buszt, akkor jobb ha többet vissza sem jössz. Amúgy meg tőlem jöhet, bár alig néznélek rohadt hülyének, de ha neked jól esik, akkor jó :)
2014. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!