Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc cukrasz es hazi...

Mi a kedvenc cukrasz es hazi sutemenyed?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Macaron, szuflé:)
2014. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden sütit imádok szerintem :D

cukrászdába ha megyek akkor mindig valami tortát kérek, leginkább sachert (feltéve ha finom)

de ha anyukám süt sütit akkor a csokipudingos lúdláb a kedvencem

2014. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... mivel a kedvenc cukrász-sütijeimet igyekszem otthon is elkészíteni, ezért általában egybe esik. :)


Amúgy a bounty szelet cukrászdában lett a kedvencem, otthon is sikerült nagyon hasonlóra. Ugyanígy a sacher, isler... (Alapból az ilyen egyszerűbb, házias sütiket részesítem előnyben a cukrászdákban is).


Cukrászdában szeretem még a fekete erdő tortát, azt otthon még nem csináltam.


Igazi otthoni pedig - az amúgy sütés nélküli - csíkos kekszes desszert. Egyszerű és nagyszerű. :) (Csak pepecs)

2014. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz a választás!Mert igazából jöhet mind!

De ha cukrászdai, akkor elsőnek a sarokház jut eszembe!És elsősorban mind, ami jó habos, tejszínes.De a mákos, csokikrémes sütiknek sem tudok ellenállni.

ezek az elsők, de jöhet a többi is, csak ne legyen valami száraz, vagy krém nélküli bodega, meg roppanós cukormáz se legyen rajta, ezektől kiráz a hideg.


Kevenc házi? Hát talán az amerikai krémes, a fanta szelet,

rétesek, különféle ízben.zserbó, kókusztekercs.

2014. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a grízes szelet, majdnem kifelejtettem.Olyan, mint a lúdláb, csak csokis-meggyes töltelék helyett grízes-tejszínes töltelék lapul a csokimáz alatt.
2014. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Almás pite

Citromos túrótorta, Citromtorta (A lényeg, hogy lehetőleg ne legyen nagyon édesre csinálva.)

Csokis muffin (Extra csokisan.)

Eszterházy torta

Gesztenyepüré (Jó minőségű gesztenyemasszából és igazi tejszínhabbal.)

Kókuszcsók

Kókusztekercs

Lúdlábtorta (Rumos meggy legyen a belsejében is. Minden szeletbe jusson belőle.)

Máglyarakás

Málnás túrótorta, Málnás túrókocka (Sok-sok málnával.)

Mézes-fahéjas sült alma (Az almának le van vágva a héja és fel van negyedelve, vagy nyolcadolva.)

Mignon

Pándi meggytorta

Profiterol

Rakott palacsinta

Rákóczi túrós

Rumos diótorta (Ami csak akkor jó, ha a tésztája is diós.)

Somlói galuska

Tiramisu

Zserbó


Van még ezeken kívül is, de már avval sikerült elrontanom a gyomromat, hogy ezeket így egymás után felsoroltam.

2014. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!