Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a kedvenc európai...

Melyik a kedvenc európai országotok?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokra lennék kíváncsi,akik élesben is kipróbálták és éltek külföldön,hogy hol éreztétek magatokat a legjobban?
2014. aug. 18. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
svédország tetszik nekem nagyon (táj, kultúra, zene, lányok) de voltam horvátországban ami egy nagyon jó hely szerintem
2014. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Én Németországban élek most,többnyire tetszik az ország kultúrája,szokása.Viszont vannak nehézségek itt is bőven.

Másik országban már nem akarok menni,ha itt kezdtem el.Itt is fejezem be.Egyébként talán még Svájc itt közel a határ :)

2014. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem Hollandia, azon belül Amszterdam. Itt mindenki laza, nyitott, elfogadó, nem szólják meg az embert minden s24rért, nem pletykálkodnak annyit.
2014. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Finnország. Tanultam kint egy félévet, mindenképp vissza akarok menni.
2014. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Hollandia
2014. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Én Németországban élek.

Maguk a németek szerintem nagyon gáz nép. Ehetetlen ételek, gáz zene.

Kedvesek meg minden, de olyan sótlan nokedlik.

De a sok bevándorló miatt jó.

Én észak felé kacsingatok, Svédország pl.

Ja és itt meleg is van :/ nem szeretem.

2014. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én Angliában élek jelenleg,de tervezem a váltást,Hollandia,Svédország és Finnország azok amikben gondolkodom,úgyhogy érdekes,hogy pont ezeket jelöltétek meg:) Németország sajnos kilőve,a suliban "tanítottak" németre,de nehezen ragadt meg :)
2014. aug. 19. 00:55
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

1 eve elek svedorszagban. Van jo es rossz oldala is. A gasztronomia kifejezetten rossz, nehez jo ettermet talani, de nekem a jo kenyer hianyzik. Itt nem tudjak mi az. A masik, h ogy az emberek nagyon ketszinuek. Mindig mosolyognak, nagyon "kedvesek"de sose lehet tudni, hogy mit gondolnak valojaban.

Ami viszont jo: a termeszet gyonyoru es nagyon jo eletet biztosit az orszag

2014. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Es meg annyi, hogy a sved nyelv konnyu :)
2014. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát,az angolokról is elmondható a kétszínűség sajnos..A svéd is olyan,mint a dán,nem? Mert dánul tanultam fél évig,azt tudnám hasznosítani..Az idő milyen? Mert Dániába állandóan felhős volt és sötét,remélem Svédország kicsit különbözik Dániától.
2014. aug. 19. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!