Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől féltek igazán?

Mitől féltek igazán?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gnómok
2014. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
hogy nem érhetem el a céljaimat.
2014. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
attól, hogy mások mit gondolnak rólam
2014. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy teljesen elmagányosodom.
2014. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

első :'DD


Én a másodikkal egyet értek, én is ettől félek a legjobban

2014. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem értem mi vicces ezen. Amikor láttam youtuben nem mertem elaludni, alig bírtam elterelni gondolataim. 16/f

Azt hittem a kérdező arra gondol olyan félelmek amik a rémálmainkban szerepelnek.

2014. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szeretteim halála / betegsége / szenvedése.

Saját betegség / szenvedés.

2014. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy rémfilm, vagy kép téged annyira képes befolyásolni, hogy nem tudod elterelni a gondolataidat, vagy nem mersz elaludni, akkor ott gondok vannak. Fejleszd magad. Ne legyél ilyen gyenge, mert akkor nem csak a filmek, de az emberek is befolyásolni fognak. Gondolj bele: ezt a filmet/képet/figurát is emberek csinálták. Olyanok, akik pénzt akarnak. Ennyi az egész. A pedofiloktól, és a sorozatgyilkosoktól való félelem teljesen normális. De gnómok nem léteznek. Legalábbis olyanok, akiktől félni kéne, nem.
2014. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az előző választ az elsőnek írtam.

Amúgy én a #4-el értek egyet.

2014. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha vért látok meg ilyesmi nem ájuldozom, az ilyen katonasági felvételeken is megtekintem az "erős idegzetűeknek ajánlott" részt. Az ilyenek egyáltalán nem hagynak nyomot bennem, nem is vagyok egy érzelgős típus. Horrorfilmek szintén semmi befolyással. Pedofiloktól, meg sorozatgyilkosoktól sem félek egyáltalán, nekik csak a gondolkodásmódjuk beteges. Egyáltalán nem zavarna, ha elkezdenék beszélgetni velük.

Chernobill és a 2 atombomba után is sok gnóm született, akik valósak, bemutatták az életüket is. Nos én képtelen lennék egyáltalán nézni egy ilyet valóságba, látni az élettelen testagjait, kinövéseit és + testrészeit (2 fej, 3 kar, 2 test) csak youtuben néztem kis ideig, meg valahogy véletlen megtaláltam ezeket (régen discoveryn is volt "Bizar testek" címmel) és kirázott a hideg.

2014. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!