Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért változott meg így a világ?

Miért változott meg így a világ?

Figyelt kérdés

Facebook-on és az életben egyre több olyan férfi és nő van, akik az éjjel-nappal Budapest szereplőire hasonlítanak. Mind viselkedésben, mind öltözetben.


Csillogás, villogás a jelszavuk. Még a falusi fiatalok is ezt csinálják, úgy öltözködnek, mint az éjjel-napppal-ban.



2014. aug. 13. 18:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mint a New York-i sztárok.
2014. aug. 13. 18:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszabbak mint az éjjelnappal Budapestesek.
2014. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A mai kor a divaté, ma már nem az van hogy kinézik ha valakinek az arcán is tetkó van, én is megveszek minden olyan mostani ruhát ami jól áll rajtam,

Srác létemre ugyanúgy felveszem a szűkebb farmert, atlétával sportcipővel.

Ettől nem tartom magam rossz embernek, van egy réteg akinek ez bejön, így magunk között megnézzük a másik ruháit/haját.

22F

2014. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az az éjjel nappal?
2014. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azokra a k.vás lányokra gondolsz és nyálas bájgúnár pasikra? Én sem értem mi a jó nekik abban, hogy mindenki megbotránkozik rajtuk. Az éjjel-nappal Budapestet még nem láttam csak hallottam hogy az ilyenek azt nézik. Engem nem túlzottan érdekel, inkább viccesek és hát sajnálom őket, mert általában sekélyesek. Viszont sokat gondolkozom azon, hogy az én generációm nevelte fel őket, nem értem, hogy hogy történhetett ez. Vagyis sejtem, a nöknek is fontosabb lett a munka, a pénzkeresés, a saját gyereküknél is és nem volt aki nevelje őket. Talán ezért.
2014. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5ös

Mivel is van problémád akkor?

Azzal ha valaki tetovált kopasz gyúrós, esetleg szoláriumba is jár? Ebben mi a bájgúnár?

2014. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. aug. 13. 19:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Gondolom, akik kihívóan öltözködnek, azok úgyis viselkednek. Aki nem szeret menőzni ,feltűnősködni, az visszafogottabban öltözködik. És még mondják, hogy nem a ruha teszi az embert.
2014. aug. 13. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:

nem tudom miről beszélsz, mert én nem nézem azt a szennyműsort, és még falun sem élek...

nem látok semmilyen furi stílust, öltözködést.

2014. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Falun is úgy van pedig. Fiatalokon miniszoknya, divatos blúz, mintha New Yorkból jöttek volna.


Facebookon a napisteneket, akik a valóságban 3d-s szemüvegben járnak (van ilyen), meg a New Yorkiakat kinyomom.

2014. aug. 13. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!