Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a MBTI...

Ti mit gondoltok a MBTI típusokról? Halandzsa, vagy lehet igazság tartalma?

Figyelt kérdés
Egyébként engem ISTP-be sorolt be, és sok mindenben magamra ismertem, de hát sok szöveg között nyilvánvalóan mindenki talál olyat, ami igaz rá. Bár itt azért több volt igaz, mint ami nem :)
2014. aug. 7. 21:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hűha, köszönöm a sok választ. :)

Hát nem tudom, ennek tényleg biztosan több igazságtartalma van, mint a horoszkópnak, mivel olyan teszt alapján működik, amit te magad töltesz ki. :)

Egyébként tegnap próbából én is megcsináltam egy másik tesztet is, és ugyanúgy ISTP lett.

És tényleg vannak dolgok, amik egy az egyben igazak rám. :)

2014. aug. 8. 21:19
 12/15 anonim ***** válasza:
Kár, hogy INRI nincs...
2014. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Megcsináltam egy csomó tesztet, de vagy INTJ jön ki, vagy ISTP :( Pedig a kettő jellemzése azért eléggé különbözik.
2014. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

9-nek:

"Azért azt se felejtsük el, hogy mint minden teszt, ez is átverhető"

Azért az MMPI teszt elég nehezen, mivel a validitását is külön skálákon mérik, bár az komolyabb kategória és másra is megy rá, mint a valóban átverhető MBTI. Utóbbit viszont akárki ismerősöm kitöltötte, passzolt rá, barátoknál előre meg tudtam saccolni mi lesz az eredményük - és bejött.

2014. aug. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet igazságtartalma, bár engem négy típusba is besorol, ma kitöltöttem több tesztet is, jelenleg épp az INTP vezet. A másik három verzió az INFP, ENFP és az ENTP. Úgy 10 évvel ezelőtt biztos, hogy egyértelműen ENFP voltam. Úgy látszik, egyre többet gondolkodok és kevesebbet beszélek.
2014. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!