Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a MBTI...

Ti mit gondoltok a MBTI típusokról? Halandzsa, vagy lehet igazság tartalma?

Figyelt kérdés
Egyébként engem ISTP-be sorolt be, és sok mindenben magamra ismertem, de hát sok szöveg között nyilvánvalóan mindenki talál olyat, ami igaz rá. Bár itt azért több volt igaz, mint ami nem :)
2014. aug. 7. 21:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Érdekes elmélet, az biztos. Nekem szinte teljesen pontos volt a leírás.
2014. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért ez jobban stimmel több konkrétummal, mint akármelyik horoszkóp. Rám is passzolt az enyém, bár több teszt kellett, hogy belőjem magam valamelyik két-három betűkombinációnak főleg. Igaz, mostanában én is könnyen megkérdőjelezem a saját indíttatásaimat, így eléggé halványult a jelentőségük a régi indíttatásoknak a mai megfontoltabb, átgondoltabb terveim jóvoltából, tehát nem olyan könnyen elemzem a "kényszereimet" ilyen körülmények közt... De még így is elég használhatónak tűnik, termékeny megközelítés szerintem.
2014. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye most a Jung tesztre gondolsz? Nekem teljes mértékben igaz volt minden szava. Szerintem jól ki van találva.
2014. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

De régóta keresem ezt! :)

Egyszer megtaláltam, de nagyon álmos voltam, nem volt kedvem kitölteni akkor.

INTJ lettem, elolvastam a jellemzést, totálisan igaz.

2014. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát ez fos
2014. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
na jó annyira nem
2014. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 6+ különböző verzióban kitöltöttem már, mindig ugyanaz az eredmény (INTP), a százalékokban csak kisebb-nagyobb eltérések. Igen, passzol rám, nem, nem a Forer-hatás miatt. Igen, van igazságtartalma, érdemes olvasgatni Jungot.
2014. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is INTP lettem, bár furának találom, mert olyan kis százaléka a népességnek, és főleg a nőknek ez a típus, hogy halvány az esélye, hogy igaz legyen. És az is elgondolkodtató picit, hogy itt a gyakon rengeteg az INTP/J.

Viszont elolvasva eléggé a leírást jellemző rám, és a neten utánnakeresve más INTP-k önleírásait, illetve a "you know you are an INTP" szövegeket olvasva már igazolást nyert a dolog számomra.

2014. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt se felejtsük el, hogy mint minden teszt, ez is átverhető :) Az emberek szeretik magukról azt hinni, hogy komolyak, titokzatosak, sokkal inkább az eszükre, mint az érzelmeikre hagyatkoznak, ezért gyakran át is verik ezeket a teszteket. Aztán a való életben meg kiderül, hogy valójában nem ilyenek, így gyakorlatilag a teszt eredménye sem igaz:)

Pedig nincs értelme hazudni.

2014. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
ENTP lettem, és eléggé igaz, de az ESFP-ből is vannak jellemzők.
2014. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!