Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyennek gondoltok?

Ti milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés
Egyszer arról beszélgettem az egyik ismerősömmel, hogy vajon mit szólna egy pszichológus a tumblinkhoz.Most megint eszembe jutott ez a kérdés, és tudom, hogy valószínűleg nincs köztetek túl sok pszichológus, szóval mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Szerintetek milyen embernek tűnök? [link]

2014. aug. 5. 19:05
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ha így néz ki egy bohóc a színházból, akkor én is így akarok kinézni. (már ha ott vannak bohócok...) Tessék, itt az askomról a profilképem. Remélem, hogy én is bohóc vagyok. [link]
2014. aug. 5. 23:58
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem, itt éppenséggel r.bancnak nézel ki.

Ugyanakkor nyugi, ki fogod nőni. Ha szeretnéd, ha nem.

Azonban - úgy gondolom - ha kiírsz egy kérdést, nehogy már megcáfold a VÉLEMÉNYÜNKET...

Jó, nem is várom, hogy megértsd a logikai hibát, a helyzet ez, hogy egy átlagos emberke vagy, átlagos stílusmajmolással, mert ez szerinted menő, mert a környezeted szerint ez a helyes.

De majd szépen elkerülsz valahová.

1.) Gyárba. Ott úgysem lesz se pénzed, sem pedig időd ilyesmi dolgokra.

2.) Egyetemre/főiskolára (kicsit kétlem) - ott pedig szintén nem lesz időd, meg normális emberekkel leszel összezárva.

2014. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Mert kitűnő tanulóként nem kerülök be sehova :D Az se semmi x'D A negatív kritikát is elfogadom, ha építő jellegű, de azért ne itt éljék ki a stílusok iránti utálatukat.
2014. aug. 6. 00:28
 24/31 anonim ***** válasza:

Most még te is elismerted, hogy stílust majmolsz. :DD

De tényleg kinövöd majd. Magamra visszagondolva, mindig is keresem, hogy miben lázadtam. Eddig nem találtam meg. Nem lettem rocker, rapper, discos, sem hozzád hasonló nem is tudom hogy hívják ezt, sem senkihez nem akartam hasonlítani vagy tartozni. Én én vagyok és leszek mindig is. 20/F

2014. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ha itt tartunk, én is kitűnő vagyok, csak épp az ország top10-es listájában az intézmény. Nagyon nem mindegy, hogy hol vagy az. Bár, ahol ránézésre teljes elmefogyatkozással küszködő lány megkapja mindenből az ötöst ezzel a stílussal, az valószínűleg egy kisvároska eldugott helyén lehet. Már bocsánat, ezt meg kellett jegyeznem.
2014. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
A hétköznapokban nem nézek ki így, főleg nem az iskolában... Ne vegyétek ilyen komolyan emberek xD
2014. aug. 6. 12:16
 27/31 A kérdező kommentje:

KeAmúgy meg nem, még mindig NEM fogom kinőni. Attól még, hogy nem nézek ki úgy, ahogy a goth stílus követői és még csak nem is nevezem magam annak tetszhetnek az ehhez hasonló dolgok. Mindig is tetszettek az ilyenek

Nem fogok hirtelen olyan szinten megváltozni, hogy ezt cikinek gondoljam. Nem értem, hogy mi a probléma azzal, hogy szerintem szép képeket reblogozok. A vélemény nyilvánítás átment 1+2 ember vitájába, ami alaptalan, mert egyikőtök se tud rólam semmit, csak azt a kevés mondatot amit megadtam magamról, de azért megkapom, hogy r*bancos vagyok, amikor a hétköznapokban mindenki 14-15 év körüli ártatlan kislánynak néz. Végülis tényleg a jó pártján állok, és bocsánat, ha valakit megbántottam, csak nem szeretem, ha azt kritizálják amit szeretek. Nem arra voltam kíváncsi, hogy mennyire "emókos" ez az egész, hanem arra, hogy milyen tulajdonságokat lehet belőle leszűrni /már ha lelehet/ A kinövésről meg csak annyit, hogy ez körülbelül olyan, mintha egy melegnek azt mondanák, hogy majd kinövi, vagy kigyógyul belőle, holott nem tehet róla, hogy az azonos nem iránt vonzódik, egyszerűen így született. Nekem meg nem csak az ilyen dolgok tetszenek, a személyiségem ezerszer összetettebb. Van egy másik tumblim is, de azt inkább nem teszem közszemle tárgyává, mert a legnagyobb kedvenceimet csak mégjobban leszólnák, és akit érdekel az úgyis követ, akit meg nem az nem. Nem majmolok senkit, vagyok aki vagyok, és akinek nem tetszik az ne törődjön velem.

2014. aug. 6. 12:56
 28/31 anonim ***** válasza:

Jó, tehát, mint mondtam: majd szépen lassan kinövöd. Ellenkezhetsz ellene,mint ahogyan én is ellenkezhetek az ellen, hogy valaha egy évvel idősebb leszek, mint most, de bizony az leszek. Sajnálom, ez van. Nem kell rajta gondolkodni, majd elmúlik.


Mégis mikor vagy ilyesmi ruhákban és ilyen sminkkel? Őszintén. Bár, egen, ebből még ki lehet hozni egy normális embert, csak épp minden goth és ego eszme nélkülözésével.


Ezen kívül nagyon örülünk, hogy minek LÁTNAK emberek, de te sem gondolnád egy kismacskáról, hogy képes volna összetépni egy egész madármenhelynyi madarat, pedig készséggel megteszi.


De mondom, ez nem vita kérdése, 5 év múlva már emlékezni sem fogsz rá.


És ezen kívül a legjobb, amikor beszólnak, hogy hogyan ítélhetem meg őket ennyiből. Nos, mert ennyit adtak meg, és erre kértek. "mindenki véleményére kíváncsi vagyok" + tumbli + kép. Ezen kívül gagyogós mondatszerkezetek, durva sértődékenység és a széles látókör hiánya [minthogy például beszól, mert véleményt merek róla írni, mikor ő kérte - persze, az "aranyos lány"-ra "jujj, köszi"-vel reagálna]. Erről ennyit, ha látnálak a "hétköznapokban" is, akkor talán megváltozna a véleményem, de sajnálatos módon [bár téged ez úgy sem érdekel] - ez rólad a véleményem.

2014. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
22%
Igazából én azt nem értem benned, hogy miért frusztrál ennyire ez az egész. Miért érdekel mások véleménye? Miért gondolod hogy bátorság így kinezni? Én anno punk lány voltam, lila tarajjal, egyáltalán nem érdekelt, hogy ki mit gondol erről és nem éreztem magam bátornak, egyszerűen az tetszett. És hogy mit gondolnek ha meglatnalak az utcán? Semmit, sok csaj nyomja ezt a stílust. Pont leszarom, hogy tüllszoknyaban vagy-e, vagy sem.
2014. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Aki ismeri Hinatát a Narutóból, az eltudja képzelni, hogy milyen vagyok, mert az ismerőseim hozzá hasonlítgatnak, szóval biztos van benne valami. Hát MondoConra kiöltöztem, de ott szinte mindenki jelmezben volt, szóval egyáltalán nem volt belőle gond. Utolsó kérdezőnek meg csak annyit, hogy mókásnak tűnt, de így utólag visszagondolva tényleg nem szűrődik le belőle semmi. A lényeg, hogy nekem tetszik.
2014. aug. 6. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!