Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyennek gondoltok?

Ti milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés
Egyszer arról beszélgettem az egyik ismerősömmel, hogy vajon mit szólna egy pszichológus a tumblinkhoz.Most megint eszembe jutott ez a kérdés, és tudom, hogy valószínűleg nincs köztetek túl sok pszichológus, szóval mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Szerintetek milyen embernek tűnök? [link]

2014. aug. 5. 19:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
Gótikus/emós beütésű tini. A szokásos.
2014. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Jaj, már megint ez??? -.-" uncsiiii
2014. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
izé vagy
2014. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#1 ha szerinted a tinik gótikusak meg emók, akkor még nem láttad a swagyolopáwahipstereket xD
2014. aug. 5. 19:13
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
Uncsi, majd kinövöd.
2014. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
Nekem tetszik. Az én sötét lelkemnek szimpatikusak az ilyen dolgok. A pszichológia egy áltudomány, miért érdekel, mit gondol róla egy pszichológus? Vagy h más mit gondol róla? engem nem igazán érdekelne más véleménye. főleg nem az egyszerű átlag magyar emberé.
2014. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Az első meg nem azt írta, hogy a tinik szokás szerint emók.

Hanem hogy a szokásos emókos tini. Azaz uncsi, és majd kinövöd.

2014. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Akkor bocsánat Első. Egyébként nem vagyok emo, és gothnak se nevezném magam, csak tetszik a stílus és a divat. A pszichológiás beszélgetés meg csak egy vicc volt, de innen jött az ötlet, hogy meg kéne valósítani xD Tavaly leküldtek az iskolapszichológushoz, és fabatkát sem ért. Ráadásul úgy 8 éves korom óta megveszek az ilyesmi dolgokért, szóval NEM fogom kinőni. Aki egyszer tényleg ilyenné válik, az nem fogja kinőni. Egy 19 éves ismerősöm meg animés, és a kora ellenére ő se változik ilyen téren. Ez van. #6 te meg szimpatikus vagy.
2014. aug. 5. 19:26
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Szociológus vagyok, 16 évesen ez még oké, és külön jó, hogy könnyen el lehet majd tüntetni a netről, mert 20 évesen ezt már baromi cikinek fogod gondolni.
2014. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Finom pizza.
2014. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!