Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyennek gondoltok?

Ti milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés
Egyszer arról beszélgettem az egyik ismerősömmel, hogy vajon mit szólna egy pszichológus a tumblinkhoz.Most megint eszembe jutott ez a kérdés, és tudom, hogy valószínűleg nincs köztetek túl sok pszichológus, szóval mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Szerintetek milyen embernek tűnök? [link]

2014. aug. 5. 19:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%
nekem tetszik... nekem is ilyen stílusom van :)
2014. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
26%

imádom, amikor megjönnek a "szakértők". amikor vki a foglalkozásával kezdi a mondandóját, már tudom, h vagy közhely, vagy vmi orbitális baromság következik.


én pedig személy szerint remélem, h később is lesz stílusa, és nem lesz olyan stílustalan, savanyú fásult, dögunalmas ember, mint a magyarok többsége.

2014. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%
Nem nevezném stílusnak azt, amit rajta kívűl kismillióan követnek... Ezt divatnak hívják és majmolásnak.
2014. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#13 de nem érted, hogy nem követem a stílust, csak művészinek találom? ~(>_<~) Nem sorolom be magam közéjük, de ha már követni kéne valamit akkor egy ilyen csodálatos és kifinomult stílust követnék. A többieknek meg nagyon szépen köszönöm ^-^
2014. aug. 5. 19:40
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Amit a linken látni, az igenis e stílus iránti rajongás. Sajnálom, de a rajongók egyben követők is. Még ha a való életben nem is öltözöl szomorú majmocskának. Már az előbb is értettem, hogy te "nem követed". Csak már akkor is hülyeségnek tartottam.
2014. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
A gótikus kisasszonyok mióta szomorú majmocskák?
2014. aug. 5. 20:08
 17/31 anonim ***** válasza:
12 Ha nekem szólt az idióta hsz-ed. Nem szoktam a szakmammal kezdeni a valaszadast, de itt most a kérdező leginkább egy pszichológus válaszára lett volna kíváncsi, emiatt írtam oda, hogy mi a hivatásom, gondolom, hogy nem nagyon tudod, hogy mi is az a szociológia, úgyhogy csak annyit, hogy egy picit hasonlít a pszichológiára, tarsszakma.
2014. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
44%
Szomorú majmocska: majmocska - a majom néz, a majom utánoz...
2014. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Kedves Deggial. Szerintem te egy szürke egyéniség lehetsz, és inkább el sem akarom képzelni, hogy mi a hobbid, mivel töltöd az idődet és egyáltalán hogy nézel ki. Mert te milyen ruhákat hordasz például? Elmész egy közeli boltba aztán felveszed azt a ruhát, amit rajtad kívül a fél világ hord? Csak mert átlagosnak lenni nem jelent veszélyt, kihívást? Mert akkor senki nem fog beszólni, hogy úristen, "hogy nézel ki?" Inkább megyek az utcára a hosszú fekete tüllszoknyámban, fűzős felsőmben és fekete rúzzsal, mint olyan gyáva és szánalomra méltó átlagkülsővel ahogy te. Szerinted Ő egy majom? [link] Mert én kötve hiszem, hogy az lenne. Ha neked Ő egy majom, akkor magadat mégis minek nevezed? Van egyéniséget egyáltalán? Gondolom nincs, szóval állj már le ezzel a papolással, mert így nem fogod megtéríteni a világot.
2014. aug. 5. 21:49
 20/31 anonim ***** válasza:
44%
Tudod mikor lennél érdekes, és átgondolandó? Ha saját magad jönnél elő ilyen képekkel és egyedi tartalommal, nem máshonnan ollóznád össze, mert ez ugyan az mintha én felvenném a swagyolo stílust. A képen a csaj meg szintén mint valami bohóc a színházból. :D
2014. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!